Увійти · Зареєструватися
 

Київ / Виставка художніх творів Тараса Шевченка в рамках нового проекту "ШЕВЧЕНКО/MANIA"

21 ЛЮТОГО - 10 БЕРЕЗНЯ

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» Презентує З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Мистецький проект ШЕВЧЕНКО/MANIA/

 21 лютого у Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття мистецького проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/. Експозиція проекту представить понад 50 художніх творів українського генія з колекції Національного музею Тараса Шевченка. Вишукані акварелі та філігранні офорти 1830 – 1850-х років пов’язані з основними етапами життєвого шляху майстра: серед енциклопедичних і водночас маловідомих творів унікальною є серія рисунків, створена Тарасом Шевченком під час Аральської, Каратауської експедицій та у Новопетровському укріпленні, яка досі не була представлена широкій публіці.
 
В рамках мистецького проекту широкому загалові вперше буде презентовано легендарну «Захалявну книжечку», оригінали унікальних рукописів Тараса Шевченка та альбоми його етнографічних замальовок 1840-х рр., а також прижиттєві видання Кобзаря з фондів Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка Національної академії наук України. Проект ШЕВЧЕНКО/MANIA/ дарує відвідувачам Мистецького Арсеналу виняткову можливість побачити рядки, які пам’ятаємо ще зі шкільних років, написані рукою майстра, документальні фото, артефакти, пов’язані з його життям та творчістю – нагоду поглянути на Тараса Шевченка зблизька, як на митця і поета, поза підручниковими міфологемами та нашарованими інтерпретаціями.

У масштабній відео-інсталяції «Наш Шевченко» відомого режисера Сергія Проскурні з кожного екрану до нас промовляють школярі, студенти, поети, вчителі, митці, аптекарі, спортсмени, пожежники, перукарі, журналісти, люди різних соціальних та вікових середовищ. 365 відео-сюжетів демонструють, що Шевченко – актуальний, сучасний є у кожному з нас, і в кожного він свій.

Впродовж роботи проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/ відвідувачів Мистецького Арсеналу чекає насичена програма подій – освітня, дискусійна платформа, зустрічі з поетами, письменниками, а також інтерактивна інноваційна платформа.

Кульмінацією проекту стане Відкрита ніч «Доба Шевченка» - ніч кіно, музики, поезії, яка відбудеться з 09 на 10 березня. У програмі відкритої ночі – зустрічі з письменниками, філософами, мистецтвознавцями, виступи українських музичних гуртів, а також довгоочікувана прем’єра фільму Сергія Проскурні «Тарас Шевченко. ІDентифікація».

 Традиційно, впродовж роботи виставки у Мистецькому Арсеналі працюватиме Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ.


Довідкова інформація:


ПРОЕКТ ШЕВЧЕНКО/MANIA/

з 21 лютого по 10 березня включно


ГОДИНИ РОБОТИ

11:00 – 20:00

Без вихідних
 

Вартість вхідного квитка: повний – 40 грн., пільговий – 20 грн. Дітям до 12 років вхід безкоштовний.

Понеділок – вхід вільний.

 
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ПРОЕКТУ ШЕВЧЕНКО/MANIA/: 21 лютого о 18:30 / вхід за запрошеннями та квитками

Відкрита ніч «Доба Шевченка»:  з 9 на 10 березня 2014 року, 20:00 – 02:00


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ

Прес-конференція: 21 лютого о 16:00

ЗМІ - за попередньою акредитацією: pressa@artarsenal.in.ua

Представникам ЗМІ необхідно мати при собі журналістське посвідчення.

 

Про авторів

Мистецький Арсенал

Додав nady 12 лютого 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска