Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Виставка живопису Ірини Яресько «Продовження»

06-21 ЛИСТОПАДА 10:00-19:00

Центр Української Культури та Мистецтва

06 – 21 листопада 2020 року

Відкриття – 06 листопада о 18:00

 (вхід на відкриття – лише за запрошеннями)

 

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

 

Проект є персональною виставкою творів Ірини Яресько, виконаних у техніці акрилового живопису мастихіном на полотні та акварельного живопису. Ідея виставки – продовження творчості як продовження життя. А ще – у кожній наступній картині продовжується тема попередньої!

Мисткиня живе та працює в м. Ірпінь Київської обл. У 2001 році закінчила Національну Академію Мистецтв та архітектури, факультет станкової графіки. Малювала з раннього дитинства, завжди тільки фрагменти української природи. Ірина Яресько своєю творчістю прагне показати людям красу рідного краю. Вона дуже хоче, аби люди зрозуміли, що вони і є його частинкою! І потрібно бути добрішими й цінувати те, що маємо.

Художниця добре знає той світ, який відтворює у своїх картинах.Її закоханість у нього та її талант розкривають глядачеві вічну красу природи. Ви не знайдете в її творах ані епатажних образів, ані скандальних ідей. Тільки старанно виписані найменші дрібнички створюють відчуття нереальної реальності у  картинах. Ніякого глянцю, ніякого пафосу, все справжнє. Кольори – які є. Даруйте, що такі чисті та яскраві! Недосконалість її моделей теж надто красива, аж у пальцях свербить торкнутися, з'їсти грушу, чи вщипнути виноград.

Кожну картину художниця замислює як розповідь про маленьке диво. Вона прагне поділитися з нами своїм баченням.У творах Ірини Яресько продовжується життя, яке вона бачить довкола. Не завмирає, а продовжується природа, живуть рослини, співають птахи і гудуть комахи.

 

Ласкаво просимо, вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00.; Нд. – вихідний.

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

 

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів –звертайтеся до Ольги Музиченкоза тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

 

Про авторів

Тетяна Анохіна

Додав Центр Української Культури та 13 жовтня 2020

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска