Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Київ / Оксана Забужко та Сестри Тельнюк у КПІ

28 БЕРЕЗНЯ

Київський політехнічний інститут

28 березня 2012 року у стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбудеться перше засідання відновленого Літературно-артистичного товариства. Ініціаторами цієї події стали українська письменниця і філософ Оксана Забужко, українська композиторка Леся Тельнюк й українська поетка і співачка Галина Тельнюк.

 

Як і понад 100 років тому, засідання ЛАТ супроводжуватиметься дискусіями довкола питань сучасної української культури, новітніми формами репрезентації українського мистецтва. Відновлений ЛАТ знову стане сучасною лабораторією мистецтва, тут народжуватимуться нові ідеї, тут збиратимуться люди-інтелектуали, чия творчість і наукова діяльність не залежить від політичної кон’юнктури чи «державного замовлення».

 

Про відновлення Літературно-артистичного товариства 26 березня о 12:30 в ефірі "Променя" розкажуть Оксана Забужко і Леся та Галя Тельнюк. Через 107 років до Києва повертається Літературно-артистичне товариство, яке наприкінці XIX століття об’єднало кращих українських інтелектуалів – Лесю Українку, Людмилу Старицьку-Черняхівську, Миколу Лисенка, Ореста Левицького, Івана Стешенка та багатьох інших. Прагнення вступити до ЛАТ висловлювали письменник Олександр Купрін, князь Євген Трубєцкой, філософи Сергій Булгаков й Микола Бердяєв.

 

Запрошуємо пресу до передачі "Радіопрес: ефір для преси" за такими формами співпраці:

 

1. Акредитація з безпосередньою присутністю у студії. Кількість місць обмежена, перевага надаватиметься великим виданням і телеканалам.

 

2. Акредитація для телефонного зв'язку. Журналіст матиме можливість поставити своє запитання по телефону, для чого в заявці має вказати номер, за яким оператор прямого ефіру зможе йому подзвонити.

 

3. Мейл-акредитація. Журналіст надсилає своє запитання, яке озвучить модератор прес-конференції.

 

По закінченні прес-конференції акредитованим журналістам надаватиметься запис конференції. Посилання в матеріалах на Радіо "Промінь" та Інформаційну агенцію культурних індустрій обов'язкові.

 

Акредитація на прес-конференцію здійснюється за телефоном 044 227 86 92, або за електронною адресою pressa@promin.fm.

 

Про авторів

Оксана Забужко

Додав Дарка 26 березня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска