Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Київ / Творча зустріч з Ірен Роздобудько

23 КВІТНЯ 18:30

Синій зал Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6)

23 квітня у Всесвітній день книги Національна Спілка кінематографістів України та ГО «Книжковий простір» запрошують на творчу зустріч з творцями книги та фільму «Ґудзик", який поставлено за однойменним романом Ірен Роздобудько.

2005 року цей твір відзначено найвищою відзнакою – Гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова», він витримав декілька перевидань і досі успішно продається в книгарнях, вийшла аудіо-версія твору, його перекладено російською і незабаром він вийде англійською мовою, 2008 року за авторським сценарієм самої письменниці роман було екранізовано, восени того ж року він зайняв перше місце на міжнародному кіно-фестивалі в м. Бар (Чорногорія).

В Будинку кіно письменниця і сценаристка Ірен Роздобудько представить людей, які робили книжку і які робили кіно – режисера Володимира Тихого, продюсерів Юлію Чернявську та Олега Щербину, актора Антона Мухарського та інших. Після обговорення відбудеться кінопоказ.

Спеціальний гість – фізик, кіносценарист та бард Ігорь Жук.

Захід проходить за підтримки міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», видавництва «Нора-Друк» та продюсерської компанії «Fresh Production».

Вхід до зали по пред'яленню будь-якої книжки Ірен Роздобудько або Запрошення (в фойє буде працювати книготоргова точка).

Початок 23 квітня 2012 р. о 18:30, Синій зал Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6).

 

Про авторів

Ірен Роздобудько

Додав Chyzh 19 квітня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска