Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Кам'яний Гість Ти скажи мені, друже.. 12.62 Mb
Кам'яний Гість Під плач гітари моєї 8.39 Mb
Кам'яний Гість Знову день 11.01 Mb
Кам'яний Гість Якщо бачиш 8.39 Mb
Кам'яний Гість The Conversation 5,73 Mb
Кам'яний Гість Кувала зозулень 11,67 Mb

Київ / «Кам’яний Гість» - 12 грудня концерт-презентація нового студійного альбому «Там за горами»!

Бочка на Подолі (Верхній Вал, 22)
40 грн. (30 грн. - з флаєром)

12 грудня 2013 року в арт-клубі «Бочка на Подолі» київський гурт «Кам’яний Гість» презентуватиме свій новий альбом «Там за горами».

Робота над платівкою розпочалася ще у 2011 році. Протягом всього часу музиканти накопичували музичний матеріал та шукали найкраще звучання.  Під час запису використовувалися не тільки «традиційні» інструменти, а й різноманітні етнічні цікавинки. Тематичний діапазон пісень є досить широким - від сміливої самоіронії до глибоких переживань та філософських роздумів. Пісня «Там за горами», яка і дала назву платівці, має свою цікаву історію із реального життя.

Композиції з альбому вже неодноразово виконувалися на різноманітних концертних майданчиках-від пабів до опен-ейрів.Втім, після кропіткої студійної роботи, пісні, добре відомі прихильникам гурту, набули зовсім нових барвів та відтінків.

Цікаво, що презентація нового альбому гурту відбудеться рівно за рік після презентації платівки «60/70», у якій пісні відомих західних рок-груп 60-х та 70-х років виконуються українською мовою. Можливо, саме занурення у класику року та переосмислення її українським сприйняттям допомогло київським музикантам зробити свій новий авторський альбом таким цільним та завершеним.

Альбом «Там за горами» містить 12 композицій: «The Conversation», «Так буває», «Chateau Gaillard», «Не заводиться», «Блюз шамана», «Ой, у Києві», «Їхали козаки», «Пити треба менше», «Горизонтом до небес»,  «Там за горами», «Кувала зозулень»,  «The Inspiration».

У програмі презентації на Вас чекає багато музичних сюрпризів, серед яких бітбокс на флейті, а також пісня «Riders on the Storm» легендарних «The Doors», що вперше прозвучить українською мовою та в новому музичному оформленні. Також на гостей концерту очікує вже традиційний розіграш дисків.

До зустрічі 12.12.2013 у клубі «Бочка на Подолі» (вул. Верхній Вал, 22). Початок о 20:00

Вхід - 40 грн. Із флаєром-30 грн.
Флаєр можна роздрукувати самостійно, попередньо завантаживши його за посиланням: http://www.kg.org.ua/ua/invitacion

Акредитація та спілкування зі ЗМІ: +38 063 801 90 82 Марія Ніколаєва, maria.nikolaieva@gmail.com

Офіційний сайт гурту «Кам’яний Гість»: http://www.kg.org.ua

 

Гурт «Кам'яний Гість» утворився навесні 1998 року у м. Києві. Музичні твори гурту відрізняються тематичним різноманіттям та своєрідністю стилю, у якому між собою переплітаються сучасні аранжування та етнічні мотиви. Кожен концерт гурту - це завжди надзвичайна енергетика, позитивна атмосфера, заряд натхнення та справжній драйв.
 

 

Про авторів

Кам'яний Гість

Додав stoneguest 28 листопада 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска