Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Київ / Творчий вечір поетеси Мідної «ПОПІЛ І СНІГ. З молитвою про кожну краплю» (поезія і кіно)

08 ЛЮТОГО 20:00

вул. О. Гончара 90/92(поряд із цирком і театром «Браво»)
30 грн.

8 лютого о 20:00 встудії йоги «Vedalife» відбудеться вечір поезії Мідної «Попіл і сніг» за мотивами однойменного фільму-медитації Грегорі Колберта.

Відео у сепії, музика пустель, короткі роздуми невидимого мандрівника із голосом Морфеуса із «Матриці» – Лоуренса Фішберна, жива поезія українською про віру і чистоту. Щоб у цьому спогляданні набратися світла. Щоб у нерухомості і тиші зосередитися на головному. Щоб, торкнувшись коріння людства і серця природи, знайти себе і рушити далі – будувати світ, у якому стираються перепони між людиною і природою. У ньому ми – єдине ціле.У ньому ми в одному океані життя.

Приходьте дихати у ритмі «AshesandSnow» –одного з найвеличніших творінь Людини, символу тишіі зосередженості, краси у мовчанні, проекту тривалістю в життя, фільму, що абсолютно поза часом. З молитвою про кожну краплю.

«The whales do not sing because they have an answer. They sing because they have a song.» Gregory Colbert, «Ashes and Snow: A Novel in Letters»

Унікальний проект «Попіл і сніг»AshesandSnow»)народився навесні 2005 року у результаті 13-річної одіссеї невідомого до цього канадійського фотографа Грегорі Колберта, в якому фото виступає лише частиною грандіозного задуму.

Він здійснив десятки експедицій у Індію, Бірму, Шрі-Ланку, Єгипет, Ефіопію, Кенію, Намібію, на острови Тонга, в Домінікану і Антарктику, у найвіддаленіші куточки нашої планети, де проводив відео- і фотозйомку спілкування людей з тваринами. Знімав під водою, в пустелі, вичікував для цього біологічно сприятливі моменти в циклах життя 130 окремих тварин: китів, кашалотів, ламантинів, індійських журавлів, королівських орлів, кречетів, рябих птахів-носорогів, гепардів, леопардів, африканських диких собак, каракалів, бабуїнів, антилоп канна, сурікатів, гібонів,

орангутангів, солоноводних крокодилів, рисів, священних ібісів і, звісно, слонів. Його акторами і моделями були бірманські монахи, транс-тонцюристи, бушмени, люди з племені Сан та інших екзотичних племен, що мешкають в усіх кінцях світу.

В проект«Попіл і сніг» увійшли фітозображення (виконані на японському папері ручної роботи за допомогою воскового методу гарячими розплавленими фарбами), висотою до 3-х метрів кожне; фільм тривалістю в годину, знятий на 35-ти міліметрову плівку і два короткометражні фільми у стилі хайку; роман у листах від імені мандрівника своїй жінці, уривки з якого звучать у фільмі, де назва проекту відкривається в останньому 365-му листі.

Експозиція фотографій проекту є безпрецедентною за своїми масштабами,

однією з найбільших виставок робіт одного автора в історії Європи і найпопулярнішою у світі прижиттєвою експозицією робіт митця. Вона подорожує світом у спеціально створеному спорудженні «NomadicMuseum» у 12600 квадратних метрів, яку вже відвідало понад 10 мільйонів людей.

Фільм «Попіл і сніг» виступає швидшепоетичною оповіддю, ніж документальною картиною, швидше сюрреалістичним поглядом, що відображає не реальний, а внутрішній світ свого творця.

 

Мідна, «Попіл і сніг» (фрагменти вечора 7 грудня 2013)

  • youtube.com/watch?v=0SeWxFFUV5w
  • youtube.com/watch?v=vyMN09pdYGg

Ролик про проект Грегорі Колберта «Ashes and Snow»:

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5Dde5b_q2Hk#!

 

Вхід: 30 грн.

Реєстрація(через малу кількість місць): midna.ua@gmail.com| 0676571780

Адреса:м. Київ, вул. О. Гончара 90/92(поряд із цирком і театром «Браво»)

 

 

 

 

Про авторів

Поетеса Мідна

Додав nady 03 лютого 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска