Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Концерт гурту гурт «SVОБОДА» (Київ/СПб)

28 БЕРЕЗНЯ 20:00

Фестиваль-ресторація "Диван", пл.Бессарабська, 2
Вхід вільний

28 березня (п’ятниця) в 20:00 у фестиваль-ресторації зіграє гурт «SVОБОДА».

Гурт «SVОБОДА» почав свою музичну діяльність у 2005 році у Санкт-Петербурзі, та більшість пісень пише і виконує українською мовою. Команда відіграла багато клубних концертів, корпоративних свят, виступала на великих фестивалях в Україні, Росії та Польщі.

У 2009 році на студії АнТроп (Санкт-Петербург) гурт записує свій дебютний альбом «Первак».

У 2011 році SVOБОДА знімає свій перший кліп. Прем’єра відеоролика на пісню Ла-ла пройшла в прямому ефірі «Радіо з Криївки» (Львів).

Того ж року пісня «Маруся» стає саундтреком у німецькому фільмі «Russendisko» та наприкінці року підписується контракт на реліз у європейській філії UNIVERSAL MUSIC DOMESTIC POP (UDP).

У 2012 році лідер групи Олександр Руденко (етнічний українець) повертається на Батьківщину та збирає другий Український склад у Києві, до нього увійшли досить відомі українські музиканти.

На сьогоднішній день гурт SVOБОДА є однією з найперспективніших команд України. Яскрава харизма фронтмена, потужна подача та веселий український колорит змушують пуститися у танок і відчути справжню Свободу. Отож SVОБОДА – це не той гурт, який просто слухаєшь, це шоу, яке треба бачити!

 

Про авторів

Фестиваль-ресторація "Диван"

Додав nady 10 березня 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска