Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Львів / Молодіжний музичний фестиваль «НАШ FEST! ЗВЕНИГОРОД»

28-29 СЕРПНЯ

с.Звенигород, Львівська обл.

28-29 серпня в с. Звенигород біля Львова відбудеться молодіжний музичний фестиваль "НАШ FEST! ЗВЕНИГОРОД"

Організатор фестивалю - команда СИХІВ|team, що була співорганізатором фестивалю "Захід", який відбувся минулого літа на тому ж місці, та відома за фестивалями "Рок-Коляда", сольними концертами гурту "ДахаБраха" та іншими заходами, проведеними у Львові протягом останніх двох років.

Основна мета фестивалю – донести до молоді якісну сучасну українську музику, яку не завжди можна почути по радіо чи побачити по телебаченню.

Музична програма „Нашого Fest’у” буде насичена популярними серед молоді гуртами, що представляють широке коло стилів рок-музики: етно, панк, альтернатива, акустична музика та багато інших.

Хедлайнерами фестивалю будуть гурти „Фліт” (Івано-Франківськ) та „Тартак” (Київ), що виступлять відповідно 28 та 29 серпня.

Також на „Нашому Fest’i” зіграють: „АННА” (Львів), „Karna” (Івано-Франківськ), „ДримбаДаДзига” (Київ), „Русичі” (Білгород-Дністровський), “Ґорґішелі” (Львів), „Оратанія” (Львів), „XY4” (Львів), „Сонцекльош” (Київ), „Кожному Своє” (Львів), „Пан Пупец” (Івано-Франківськ), „Гапочка” (Київ), „Мандариновий Рай” (Черкаси) „Контрабас” (Полтава) та „Йорий Клоц” (Львів).

Окрім музики, на гостей чекає насичена спортивна програма, розіграші різноманітних призів, атракціони та багато інших заходів.

Одна з особливостей „Нашого Fest’у” в тому, що приїхати на нього дуже просто, адже Звенигород знаходиться всього за 15км від Львова.

У дні фестивалю з головного залізничного вокзалу та з центру міста (пл. Галицька) до фестивального поля курсуватимуть спеціальні автобуси.

Ціни на квитки залишаться на тому ж рівні, що й на минулорічний фестиваль у Звенигороді.

Усі новини „Нашого Fest’у”, детальну інформацію про учасників та місця продажу квитків можна дізнатися на офіційному сайті фестивалю: www.nashfest.org.ua

 

Про авторів

Фестивалі , Гурт Мандариновий Рай , Контрабас , Сонцекльош , Горгішелі , Русичі , ДримбаДаДзига , Гурт АННА

Додав Art-Vertep 13 серпня 2010

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска