Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Львів / Програма фестивалю «Драбина-2007»: учасники, проекти, гості

07-11 ЛИСТОПАДА

м. Львів, деталі у програмі!

Програма IV Міжнародного молодіжного

фестивалю аматорського театрального мистецтва

«ДРАБИНА»

(7 – 11 листопада 2007 року, Львів)


В И С Т У П И   Т Е А Т Р І В

Середа, 7 листопада

Міський палац культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1, м. Львів)

15.00 – відкриття фестивалю

15.30 – 21.00 – виступи учасників фестивалю

  • На сходах (Львів) «Пророк»
  • Намір (Львів) «Боже-Вільна»
  • Маленький глобус (Кіровоград) «Королева Лір»
  • Korridor Theater (Бухарест, Румунія) «The impossible City»
  • Під мостом (Львів) «Погана квартира»

Четвер, 8 листопада

Міський палац культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1, м. Львів)

15.00 – 21.00 – виступи учасників фестивалю

  • СТО «Жмені» (Івано-Франківськ) «Курт-шоу»
  • Etc. (Львів) «Рідкісна історія про любов»
  • Ми (Львів) «Nerrenturm»
  • Публіцист (Харків) «Игрушки»
  • АмаТеА (Чернігів) «Вечность и еще один день»

П’ятниця, 9 листопада

Духовний театр «Воскресіння» (пл. ген. Григоренка, 5)

15.00 – 21.00 – виступи учасників фестивалю

  • Radobydivadlo Klapy (Лібоховіце, Чехія) «Equus» (гість фестивалю)
  • Від ліхтаря (Рівне) "Дежавю: Речі. Місце. Час"
  • Человеческий голос (Одеса) «Concerto Grosso»
  • Гармидер (Луцьк) «Івонна – принцеса Бургундська»
  • Карверх (Івано-Франківськ) «Чи водяться тигри в Конго?»

Субота, 10 листопада

Міський палац культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1, м. Львів)

14.00 – 21.00 – виступи учасників фестивалю (Міський палац культури імені Гната Хоткевича)

  • Scena Libohovice (Лібоховіце, Чехія) «Nasi furianti» (гість фестивалю)
  • Біла зебра (Івано-Франківськ) «Memories»
  • Екіпаж (Київ) «Очень простая история»
  • ATR – Akademicki Teatr Remont (Глівіце, Польща) «Tango»

Неділя, 11 листопада

10.00 – 12.00 – екскурсії по місту «Мистецьке життя Львова»

14.00 – 16.00 – круглий стіл «Аматорський театр у міському просторі»

19.00 - … – закриття фестивалю, вечірка театральний-сейшн. Спеціальні гості: театр «КЛІТКА» та гурт «Тарасова ніч» (клуб «Picasso», вул. Зелена, 88, м. Львів)


П Р О Е К Т И   В   М Е Ж А Х   Ф Е С Т И В А Л Ю

7 – 11 листопада

фотоперформенс «Фотоп’єса» («Музей ідей», вул. Валова, 18а)

12.00 – відкриття фотоперфомансу «Фотоп’єса» («Музей ідей», вул. Валова, 18а)

8 листопада

11.00 – 14.00 – майстер-класи від режисерів з України, Австрії, Великої Британії (Міський палац культури імені Гната Хоткевича)

9 листопада

11.00 – 14.00 – майстер-класи від режисерів з України, Австрії, Великої Британії (Духовний театр «Воскресіння», пл. ген. Григоренка, 5)

22.00 - … – нічний кінопоказ з елементами конкурсу «Кіно’театр» + вечірка саундтреків (клуб «Одневсе», вул. Зелена, 294)

10 листопада

10.00 – 12.00 – екскурсії по місту «Мистецьке життя Львова»

12.00 – 14.00 - театралізовані літературні читання «Пожежна драбина» («Музей ідей», вул. Валова, 18а)

ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячого театру

«ДРАБИНКА»

Четвер, 8 листопада

Театр «І люди, і Ляльки…» (вул. Фредра, 6, м. Львів)

09.30 – 11.00 – екскурсії по місту «Мистецький Львів очима дітей»

12.00 – відкриття фестивалю

12.30 – 15.00 – виступи театрів

  • Просценіум (Львів) «Вперед, і ніколи не оглядайся!»
  • Чарівна скринька (Львів) «Білосніжка»
  • Чіга-Біга (с. Нижнє селище, Закарпатська обл.) «Маленький принц»

15.00 – 17.00 – майстер-клас «Розвиток креативності у дітей»

П’ятниця, 9 листопада

Театр «І люди, і Ляльки…» (вул. Фредра, 6, м. Львів)

09.30 – 11.00 – екскурсії містом «Мистецький Львів очима дітей»

12.00 – 15.00 – виступи театрів

  • Чудеса (Херсон) «Вперед, котенок!»
  • Театр юних чернівчан (Чернівці) «Шкідливі поради»
  • Маленький принц (Рівне) «Зграя»
  • Під мостом (Львів) «Жили собі…»

15.00 – 17.00 – майстер-клас від британського режисера Майкла Джонсона

Учасники конкурсної програми:

  • Театр-студія Українського католицького університету “На Сходах” (Львів)

Театральне коло у форматі аматорського студентського театру УКУ існує з 2003 року. Вже два роки акторська група працює з режисером Євгеном Худзиком і зараз у власному творчому доробку має вісім вистав.

На “Драбині” учасники театру представлять глядачам їхню останню виставу під назвою “ПроRок”. У ній переплелися традиційні та альтернативні погляди на творчість Тараса Шевченка.

У найближчих планах театру – гастролі з різдвяним вертепом через усю Україну, Туреччину, Сирію та Ліван до Єрусалиму на Різдво.

  • Намір (Львів)

“Намір” був заснований 25 вересня 2006 року, коли засновники придумали назву для майбутнього театру. У першій офіційній виставі під назвою “І безсмертні помирають…” у квітні 2007 року актори вирішили розповісти про геніального Фредді Меркурі. Після цього важко було обрати тему, щоб зберегти позитивне ставлення до гурту, а водночас показати щось нове, не схоже на попереднє. Тому цього разу сценаристи замислились над питаннями: Бог, філософія, божевільні… Відповідь отримали після вистави “Боже-Вільна”, прем’єра якої відбулась у вересні-жовтні 2007 року. Цю виставу “Намір” покаже і на “Драбині”.

  • Маленький глобус (Кіровоград)

«Маленький глобус» існує вже 9 років. Він був створений як англомовний театр для студентів лінгвістичного факультету Педагогічної академії. Наразі у театрі беруть участь студенти різних закладів. У вересні 2006 року “Маленький глобус” отримав грант на участь у міжнародному театральному сезоні Театральної програми Оуклендського університету США.

Спеціально для “Драбини” вистави перекладаються українською мовою. Цьогоріч показуватимемо Шекспіра – “Король Лір”.

  • Korridor Theater (Бухарест, Румунія)

“Korridor Theater” був заснований у 2006 році з ініціативи студентів німецької філології Бухарестської політехніки. Працював з комедіями у стилі comedia dell`arte і встиг представити свої вистави у Бухарестському університеті та Німецькому культурному центрі.

У грудні 2006 року театр брав участь у болгарсько-румунській театральній зустрічі, яку організували DAAD і Elias Canetti Foundation. У квітні 2007 року брав участь у театральних майстер-класах “Міська периферія Бухаресту – чужі у власній країні?”, робив виставу у Варні в Болгарії. У вересні 2007 року відвідав Кіно&театральний майстер-клас “Міська периферія Бухаресту – чужі у власній країні?” (Частина ІІ).

  • Під мостом (Львів)

Львівський театр-студія „Під мостом” було створено при Палаці культури ім. Гната Хоткевича ще 1988 року. Режисер-постановник – Валерій Москаленко.

„Наша перевага, – стверджує Валерій Москаленко, – це сатира і гумор. Це найважчий жанр. Хтось каже, що трагедія важча. Брехня. Сатира значно складніша. Це тільки виглядає легко”. „Назву «Під мостом» ми обрали не тому, що географічно біля нас мости, а тому, що ми під ними. Річ у тім, що ми показуємо життя „маленьких людей”. Десь угорі – рух на шаленій швидкості. А ми під мостом: усе бачимо, усе відчуваємо, за все переживаємо. Це театр „маленької людини” про „маленьку людину”. Адже це важливіше, аніж дешево говорити про глобальне. Краще показувати так, як це бачить звичайний обиватель”, – додає він.

На „Драбині” театр презентуватиме комедію-памфлет „Погана квартира”.

  • СТО “Жмені” (Івано-Франківськ)

СТО “Жмені” утворилося 24 червня 2007 року. Дебют відбувся на конкурсі-фестивалі “Лесині джерела” в Новограді-Волинському, на якому актори показували компіляцію драми Лесі Українки “На полі крові” під назвою “Спогад про Юду”.

Ціль і мета цього проекту – дарувати людям те, чим наділила юнаків природа, намагатись змінити світ на краще. Багато в чому – за допомогою експерименту, який дає змогу по-новому оцінити старі і добре відомі театральні канони.

Композиція «Курт-шоу» була написана спеціально для «Драбини». Показуючи життя і подекуди творчий шлях лідера «Нірвани» Курта Кобейна, учасники дійства зобразять проблему життєвого вибору людини.

“Драбина” – це для театру другий конкурс, на якому колектив хоче поділитись найціннішим, що може дати глядачам і що тримає у своїх жменях.

  • Etc. (Львів)

“Etc.” як театральна група сформувалася ще за студентських років її організаторів, тому що саме за допомогою театру їм подобалось висловлювати свої думки. За той час театр брав участь у кількох фестивалях, зокрема у Донецьку, а також сам організовував театральні проекти для дітей. Один із них: “Школа – це театр, а діти в ній – актори!”. У такий спосіб театрали інтерпретували вислів класика і спробували допомогти дітям вивчити іноземну мову за допомогою театру. Театр «Еtc.” ставить вистави також іноземними мовами, зокрема німецькою.

„Театр для нас – це невід’ємна частина нашого життя, яка робить його більш захопливим, - ділиться думками керівник групи. – На “Драбині” – вдруге. Цього разу розповімо “Рідкісну історію про любов”.

  • Ми (Львів)

Український драматичний театр “Ми” Центру творчості дітей та юнацтва Галичини засновано 17 березня 1985 року. Відтоді основне кредо театру – “говорити правду”, а девіз – “працею і сумлінням”. У 2002 році театр отримав звання народного.

У 2006-2007 роках у театрі було створено експериментальну групу асоціативної пластики. У березні 2007 року театр взяв участь в атестації при інституті ім. Єжи Ґротовського у Вроцлаві з виставою “Друга смерть Жанни д’Арк” Стефана Цанєва та міжнародній програмі “Зустріч молодих” з виставою “Та йой – то Львів!” у Вроцлавському центрі дитячо-юнацької творчості.

На базі театру “Ми” щороку відбуваються семінари та творчі лабораторії для керівників театральних колективів та студій позашкільних навчальних закладів. З жовтня 2005 року працює обласне методичне об’єднання. Один раз у два роки колектив театру є співорганізатором обласних конкурсів – оглядів аматорських театральних колективів, а у 2006 році активно сприяв проведенню Всеукраїнського фестивалю “Галицька Мельпомена”.

  • Публіцист (Харків)

Театр “Публіцист” існує понад 20 років. Виник як втілення ідеї постійно діючого театрального організму зі своїм репертуаром, своїми естетичними та стилістичними пошуками й експериментами, які залучають до театрального мистецтва студентську молодь безпосередньою участю у творчому процесі. Зараз працює як із сучасними авторами, так і з матеріалами класиків. Щороку в театрі відбуваються прем’єри.

Про “Публіцист” писали всі харківські газети. “Публіцист” показували всі харківські канали. Про вистави і концерти в “Публіцисті” знають усі харківські студенти. На “Драбину” театр приїжджає не вперше. Минулоріч він виборов приз журі в номінації «Найкраща театральна композиція».

  • АмаТеА (Чернігів)

Студентська театральна студія „АмаТеА” утворилася в 2004 році. Зараз вона налічує 9 акторів. Керують театром викладачі кафедри загального та германського мовознавства Олена Росстальна та Оксана Шкурат. Тепер театр функціонує на базі Чернігівського Лялькового театру.

Першим інтерактивним проектом було кельтське свято зимового сонцестояння „Йоль”. Театр „остаточно подорослішав” та вийшов на „велику сцену” лишень із виставою “Вечность и еще один день” за п’єсою Мілорада Павича. Цю вистави “АмаТеА” покаже і у Львові.

  • Від ліхтаря (Рівне)

“Від ліхтаря” – це своєрідний експериментальний театр-лабораторія. Вже понад 25 років драма тут міксується з хоровим співом, контактною імпровізацією, хореографією, вільною пластикою та грою світла, тим самим даючи поштовх для креативного розвитку та розкриття акторів і можливості для їх імпровізації.

1995 року театр отримав звання народного, а за останні п’ять років здійснив 12 експериментальних постановок в оригінальному жанрі та різних стилях.

Мета існування і дяльності – поширення серед молоді інтересу до театрального мистецтва й експерименту в ньому.

Вистава на цьогорічній “Драбині” - “Дежа вю: Речі. Місце. Час”.

  • Человеческий голос (Одеса)

Театр утворився 1997 року в Рішельєвському ліцеї Одеси у вигляді невеликої театральної студії при класі з поглибленим вивченням французької мови, щоб більше дізнатися про культуру Франції та додатково вивчати французьку мову. Поступово студія переросла в повноцінний театр зі стабільним акторським і технічним складом, отримала статус громадської організації.

Перші кілька постановок було здійснено французькою мовою. Від 1999 року, щоб залучити більшу кількість акторів і глядачів, студія робить і російськомовні вистави.

“Человеческий голос” брав участь у різних фестивалях та конкурсах, а в травні 2006 року на ІІІ-й “Драбині” отримав приз за кращу режисуру, приз глядацьких симпатій, два призи за чоловічі ролі у виставі “Маятник Фуко”.

  • Театр-студія «Гармидер» (Луцьк)

Як театр-студія це об’єднання почало діяти 2003 року; його художній керівник – Лариса Зеленова. Серед постановок: казка для дітей і не тільки “У пошуках синього птаха”, водевіль “Морока”, казка “Новорічний детектив”, сучасна драма “Цикута для Сократа”, напівмістична трагікомедія “9-й місячний день”, комедія “На перші гулі”, трагікомічний фарс “Гарольд і Мод”. 2007 року колектив брав участь у міжнародному фестивалі аматорських театрів “Радість руху”. На “Драбину” учасники театру обіцяють привезти фарс “Івонна – принцеса Бургундська” з елементами психоаналізу, ієрархії та пристойності.

  • Карверх (Івано-Франківськ)

Створений у 2002 році під назвою "Пухнасте слоненя". З того часу відбулося багато змін, в результаті яких в театрі залишилось двоє людей. Але актори запевняють: “Ми не скаржимося! Навпаки – намагаємось експериментувати і створювати красиве мистецтво. Зараз співпрацюємо з проектом "Сеанс 11". Призери "Драбини" 2005 року. На фестивалі розповідатимуть про те, “Чи водяться тигри в Конго?”.

  • Біла зебра (Івано-Франківськ)

Театр “Біла зебра” займався створенням невеличких “сценок” для дітей дошкільного віку та співпрацював із благодійною організацією “Айсек”. Проте досі “Біла зебра” не брала участі в жодному театральному фестивалі. Отже, “Драбина”- дебют театру, а “Memories” - перший проект.

Актори театру – молоді цілеспрямовані люди, які прагнуть розповісти всім про “буденну небуденність” мистецтва.

  • Екіпаж (Київ)

„Екіпаж” заснував ще 1986 року Валерій Брусиловський. Але за кілька років театр припинив своє існування. Відродження театру відбулось у 2000 році. Тепер режисером театру є Маргарита Крупіна, а репертуар складається з постановок світової класичної літератури. У 2000 році театр отримав звання народного; крім того, він – учасник багатьох українських фестивалів, володар гран-прі „Театральний Форум 2006”. Навесні 2007 року за виставу „Дуже проста історія” (за п'єсою М. Ладо) „Екіпаж” отримав 5 акторських дипломів за найкращу роль та ще багато нагород.

На цьогорічній “Драбині” театр представлятиме виставу „Дуже проста історія”. У ній представлено філософію людей, які в проблемній і критичній ситуації згадують, що таке кохання, порядність, у чому сенс життя, що таке родина та в чому її призначення для сучасної людини. Другий пласт – філософія наївних та кумедних тварин, сенс існування для яких – віддати своє життя за хазяїв, адже ті – найкращі в світі. Щоправда, тварини не знають, як наблизити власну смерть. Вони взагалі багато чого не знають, але це і є тією „родзинкою”, завдяки якій прості та банальні переживання людей набувають нової глибини і змісту, змушують глядачів хвилюватися за персонажів кожну хвилину вистави. „Сподіваємося, нам це вдасться на фестивалі”, - висловлює побажання керівник театру Маргарита Крупіна.

  • ATR – Akademicki Teatr Remont (Глівіце, Польща)

ATR заснований у 2003 році студентами факультету архітектури Сілезького технічного університету в Глівіцах (Польща). Перша п’єса – «Jan Maciej Karol Wscieklica». Сьогодні театр складається з молодих людей з різних університетів. З жовтня 2003 року режисером став професійний актор Тадеуш Ганкєвіч, який закінчив Театральну академію в Кракові.

Вистави театру відбуваються у історичній будівлі під назвою

"Kino-Teatr X". Кілька разів ATR виступав й на інших сценах.

Зі слів акторів ATR: “Ми віримо в театр, який перетворює людей на соціально активних, залучених до соціальних змін і демократичних перетворень”.

Гості “Драбини”:

  • Театр Rádobydivadlo Klapý (Лібоховіце, Чехія)

Театр заснований у 1986 році. Приводом до його заснування став «голод» на нові драматургічні течії, особливо на модерні вистави. «Rádobydivadlo Klapý» - один з найвідоміших аматорських колективів Чехії. Цього року планує взяти участь у найбільшому чеському театральному конкурсі «Jiráskův Hronov».

«Rádobydivadlo Klapý» постійно бере участь у міжнародних театральних фестивалях в Німеччині, Бельгії, Іспанії, Естонії, Литві, Австрії, Хорватії, Угорщині, Словаччині, Польщі.

На «Драбині» представить виставу під назвою “Equus”.

  • Театральна група Scena Libohovice (Лібоховіце, Чехія)

Театральна група «Scena Libochovice» була заснована 80 років тому – у 1926 році. Перша вистава під назвою «Революція» була поставлена за твором видатного письменника з Лібоховіц Копти (Kopta).

Театр завжди зосереджувався на постановці комедій. Таким він залишився і досі. З 1956 року було засновано фестиваль «Театральне літо в Лібоховіцах». У 2007 році театр святкував 50-й сезон фестивалю.

Останні постановки: “Naši furianti”, “Manžel na inzerát” і “Hrátky s čertem”.

Проекти в межах фестивалю:

“Фотоп’єса. Віч-на-віч з глядачем” –ІІ відкритий конкурс фотографій, об'єднаних темою“Глядацькі емоції у фокусі фотографії”

7-11 листопада, “Музей ідей”, вул. Валова, 18а

Мета: привернути увагу фотографів до театральної тематики, а також зосередити їхню увагу на фіксації театрального мистецтва в емоціях глядачів.

До участі у проекті запрошувались всі бажаючі фотографи-аматори та професіонали з України та з-за кордону.

Куратор проекту: Тарас ДудкоКонтакт: webmaster@drabyna.lviv.ua+38 (097) 960 - 30 – 42

Детальна інформація інформація на сторінці www.drabyna.lviv.ua

«Кіно’театр» -нічний кінопоказ з елементами конкурсу, вечірка саундтреків

9 листопада, клуб «Одневсе», вул. Зелена, 294

Мета: надати молодим і невідомим режисерам можливість продемонструвати свої напрацювання.

Вечір показу складатиметься з двох частин:

 «Рестроспектива» - демонстрація ігрових та документальних фільмів, що відображатимуть гасло «Життя – театр?: Сучасне покоління. Час. Простір. Власна візія»;

 «Перспектива» - показ фільмів, створених за концепціями «Життя – театр», «Життя – театр?» чи «Життя – життя, а не театр».

Проведення майстер-класів

8 листопада, Міський палац культури імені Гната Хоткевича, вул. Кушевича, 1

9 листопада, Духовний театр «Воскресіння», пл. ген. Григоренка, 5

9-10 листопада, Театр «І люди, і Ляльки…», вул. Фредра, 6

Майстер-класи проводитимуть:

Корній Демидюк (Україна) – перформер, танцівник, актор, педагог. В минулому – режисер Молодіжного експериментального театру “Від ліхтаря”. Засновник мім-театру “Яблука”. Художній керівник студентського театру “Вулик”. Автор програми «Театральний Клуб” на радіостанції „Край" (м. Рівне).

Наталія Преподобна (Україна) – режисер, організатор театрального фестивалю для дітей (в т. ч. неповносправних) “ПТАХ” (с. Нижнє Селище, Хустський р-н, Закарпатська обл.).

Оскар Терс (Австрія) – організатор турів австрійських, німецьких, швейцарських та італійських письменників країнами колишньої Югославії. Заснував театральну групу “Ars Vivendi”, яка вперше поставила п’єсу («П’ятниця в Сараєво») “Freitag in Sarajevo” австрійського автора Річарда Шуберта. Зараз Оскар Терс організовує а проводить театральні та літературні майстер-класи по всьому світі.

Майкл Джонсон (Великобританія) – режисер. Впродовж семи років проводить театральний табір у Великобританії, керівник майстер-класу для дітей на тему: “Розвиток креативності у дітей”.

Екскурсії містом на тему«Мистецьке життя Львова»,

10-11 листопада

До участі в екскурсіях запрошуються театральні колективи з інших міст, а також інші учасники фестивалю. Екскурсії проводитимуть волонтери за спеціально розробленим маршрутом, особлива увага в якому буде приділена театральному життю Львова.

ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячого театру“Драбинка”

8-9 листопада, Театр «І люди, і Ляльки…», вул. Фредра, 6

Мета: Розвиток дитячої творчості на території України, пошук нових талантів, підтримка дитячих театральних колективів.

У межах проекту відбудуться:

  • екскурсії містом на тему “Мистецький Львів очима дітей»
  • майстер-класи британського режисера Майкла Джонсона на тему «Розвиток креативності у дітей».

Учасники:

  • Просценіум (Львів) «Вперед, і ніколи не оглядайся!»
  • Чарівна скринька (Львів) «Білосніжка»
  • Чіга-Біга (с. Нижнє селище, Закарпатська обл.) «Маленький принц»
  • Чудеса (Херсон) «Вперед, котенок!»
  • Театр юних чернівчан (Чернівці) «Шкідливі поради»
  • Маленький принц (Рівне) «Зграя»
  • Під мостом (Львів) “Жили собі…”

Конкурс театральних композицій«Драма на Драбині»

7-10 листопада

“Драма на Драбині” – це конкурс на найкращий драматичний твір. Десять найкращих п’єс, відібраних компетентним журі, будуть надруковані окремою збіркою.

Театралізовані літературні читання«Пожежна драбина»,

10 листопада, “Музей ідей”, вул. Валова, 18а

Гасло проекту: «Пожежна драбина – шлях порятунку».

Учасники акції отримали окреме завдання – слово чи образ, дотичні до гасла перформенсу. На основі цього завдання літератори мають написати спеціальний поетичний твір або розшукати якийсь із вже написаних ними. Кожна із запрезентованих поезій стане частиною єдиного твору, який учасники проекту запрезентують разом.

Учасники перформенсу:

Оксана Васьків (Львів) - народилася 24 січня 1984 року. Закінчила Інститут Архітектури НУ «Львівська політехніка», де і працює досі. Друкувалася в часописі «Четвер» та на літсайтах. Автор текстів для гурту «Клаузула».

Андрій Любка (Ужгород) - написав купу віршів, трохи прози і багато написів переважно у громадських місцях про те, що думає про це життя (а думає переважно нецензурно, як і кожен порядний поет – цит. за А. Любкою). Вважає себе чесним поетом і мислить, що цього цілком достатньо для канонізації. Має власну збірку поезій, назви якої не пригадує.

Тетяна-Марія Литвинюк (Погребище-Київ) – одна з двох старост літстудії Ніжинського університету, співорганізатор фестивалю "Відкриті Небеса" в Києві.

Владислав Волочай (Київ), Павло Коробчук (Луцьк-Київ) – Товариство без обмеженої відповідальності (мистецька лабораторія) «DE?FORMACIA!», тобто група особливо небезпечних мистецьких терористів. Склад – засекречений настільки, що його не знають навіть самі учасники угруповання.

Олена Заславська (Луганськ) - вівісектор інтимного життя міста”. До 2000 року вела в укрсучліті підривну підпільну роботу. За еротично-терористичні акти та поему „За секунду до” засуджена до смертної кари, яку замінили на довічну каторгу. Втекла. З 1999 року – учасник літературного угруповання „СТАН”. Мати-засновниця терористичної групи „ЛСД” (Література сучасного Донбасу). Активна учасниця руху за свободу слова на Луганщині. Норовлива, непокірна натура. Переконана анархо-терористка з лівоеротичним ухилом.

Олена Максименко (Київ) - журналістка, поетка, учасник Клубу Творчої Молоді. Авторка перформенсу у вигляді вечора ворожіння на віршах із нагоди виходу власної збірки поезій "Бременські траси", який здійснила спільно з поеткою Світланою Богдан, а також за підтримки музикантів. Редактор журналу „Золота доба”.

Роман Рудюк (Львів) - директор Літзаводу.

Сергій Гулик (Рівне) - учасник фестивалю "НаЛІТ", літ. вернісажу "Троянди й виноград", лауреат конкурсу "Смолоскип" (2007).

Любов Якимчук (Луганськ) - „українська душа Далекого Сходу України”. Прославилася акціями культурної непокори та відкритим літературним теродо псевдоукраїнських літоб’єднань. З перших днів Революції займала пост керівника ревкому угруповання „СТАН”. Активний учасник літературного повстання на Луганщині.

Ярослав Мінкін ( Луганськ) - “чорне сонце української поезії”. Анархо-терорист. З 2002 року – учасник літугруповання „СТАН”. За фахом, окрім іншого, фальсифікатор кредиток. Відомий через свою жорстокість у ставленні до публіки.

Мар’яна Максим’як (Львів) - була учасницею фестивалю «НаЛІТ» із проектом «НІЖ». Останній мав показати межу між ніжністю та ножем.

Круглий стіл на тему «Аматорський театр у міському просторі»

11 листопада

Розглядатимуться проблеми та перспективи розвитку аматорського театрального мистецтва в Україні. До участі запрошуються режисери, актори, меценати, а також всі зацікавлені для висловлення своїх думок, ідей, пропозицій та побажань.

Детальну інформацію про фестиваль шукайте на сторінці www.drabyna.lviv.ua

 

Про авторів

Міжнародний театральний фестиваль Драбина

Додав Art-Vertep 29 жовтня 2007

Коментарi

Art-Vertep
01 листопада 2007

Як повідомив , прес-центр IV Міжнародного молодіжного фестивалю аматорського театрального мистецтва "Драбина", Олена Максименко не братиме участі у "Пожежній драбині".

Art-Vertep
02 листопада 2007

Як стало відомо, у "пожежній драбині" замість Олени Максименко та Гриці Ерде візьмуть участь Альбіна Позднякова та Юрко Синенький.
Ось інформація про нових учасників перформенсу -
Юрко Синенький (Львів) – філолог, автор збірки „Потерті скалки", учасник фестивалю учасник фестивалю „НаЛІТ" 2006 і 2007 року, учасник багатьох літературних перформенсів та імпрез.
Альбіна Позднякова (Львів) – редактор літературно-мистецького видання „Три" (самвидав), організатор численних літературних вечорів, перформенсів і презентацій у Львові та інших містах України, зокрема презентацій усіх випусків видання „ТРИ" та „Цегла". Організатор літературно-мистецького фестивалю „НаЛІТ"-2006 та „НаЛІТ"-2007 у Львові. Організатор проекту „Пожежна драбина" в межах Міжнародного молодіжного фестивалю аматорського театрального мистецтва „Драбина" (2006, 2007).
Друкувалась в альманаху „Привітання життя 2000-2002" (Львів), "От сердца к сердцу" (Запоріжжя), у виданні літературного об'єднання "СТАН" (Луганськ), в "Склянці часу" (Канів), у збірці творів учасників фестивалю «Пушкинское кольцо» (Черкаси) та інших студентських виданнях. Отримала нагороду за експресію на поетичному фестивалі „Летающая крыша"-2005 у Черкасах. Брала участь у поетичних фестивалях „Еліта" (Лугнськ, 2006) та „Подкова Пегаса" (Вінниця, 2006).

Ще одна інформація -
на сторінці "ДРАБИНИ" в інтернеті вже є перший номер фестивального часопису "Щаблі". Точна адреса -
http://www.drabyna.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=79&Itemid=229


Подаю також список учасників кінопоказу "Кіно'театр" -
1. Світлана Топор (Київ) "L'absente"
2. НАСК "Верховина" (Івано-Франківськ) "Проекти", "Альтернатива"
3. Юрій С'єдін (Київ) "Смак життя"
4. Ігор Бутирін (Київ) "Військовий льотчик"
5. Галина Трофімова (Київ) "Речі"
6. Надія Балянт (Київ) "Маски"
7. Анастасія Гетьман (Київ) "Де ти?"
8. Серж Тимошенко (Київ) " К.Л.Е.П."
9. Антон Петрусевич (Київ) "Назавжди"
10. Артем Плужаров (Київ) "Personal Jesus"
11. Алєксандр Корідзе (Грузія) "Ніно Катамадзе"
12. Антон Мусієнко (Львів) "Hey Joe"
13. Анна Бескровна (Київ) Cascando
14. Артур Якубов (Київ) "Романс"

Art-Vertep
03 листопада 2007

Повідомляємо, що спеціальним гостем "Драбини" буде Театр мистецтва Маріана Беднарка з міста Рибнік (Польща). На фестивалі Театр запрезентує виставу під назвою "Людина і папір". Виступ відбудеться в суботу, 10 листопада у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1, м. Львів).

--
прес-центр IV Міжнародного молодіжного фестивалю аматорського театрального мистецтва "Драбина"

Art-Vertep
04 листопада 2007

Прес-центр IV Міжнародного молодіжного фестивалю аматорського театрального мистецтва "ДРАБИНА" повідомляє,
що 5 листопада 2007 року у Львові відбудеться флеш-моб на драбині.

Мета акції: Руйнування стереотипів про традційність і статичність.
Гасло акції: "Драбина – це не лише драбина".
Розклад проведення акцій
8:20 – 8:25 – площа перед ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська, 1);
9:00 – 9:05 – площа перед пам'ятником Т. Шевченку (п-т. Свободи);
10:00 - 10:05 – майданчик перед головним входом в Ратушу (площа Ринок, 1);
11:00 - 11:05 – майданчик перед пам'ятником Міцкевичу (площа Міцкевича);
11:35 - 11:40 – майданчик перед пам'ятником М. Грушевському (перетин вул. М. Грушевського, вул. М. Драгоманова та п-ту. Т. Шевченка).

Для отримання детальної інформації про проведення акції звертайтесь за телефоном +38(093)92-00-879
пишіть на адресу: mediadrabyna@gmail.com
З повагою,
прес-центр IV Міжнародного молодіжного фестивалю аматорського театрального мистецтва "ДРАБИНА"

Art-Vertep
08 листопада 2007

"Драбина" почалась! Нарешті кожен охочий вже може не шукати і
випитувати інформацію про те, що, коли і де вібуватиметься, а
приходити й дивитись. йти
Голосно і красиво! Фест розпочався із міні-фільму про попередні
фестивалі, а також виходу на сцені найяскравішої героїні на
фестивалі Пані Боруцької. Остання притягла із собою персональну
драбину, яку спробувала прикрасити кольоровими хусточками і шаликами.
Однак на сцені Пані Боруцька була не довго: зі сцени її забрав колєга
Чайник.
Перший фестивальний день продовжив театр-студія УКУ "На Сходах" із
інтерпретацією творів Шевченка. Майже півторагодинна вистава з
нескінченними цитатами і стилізованим Перебендею трохи втомила
глядачів, але своб порцію оплесківа і захоплень актори таки отримали.
"Боже-Вільна" від "Наміру" зібрала купу нових облич. Передовсім на
сцені. Актори театру вирішили брати кількістю, доповнивши свій склад
шоу-балетом. Не надто зрозумілий сценарій і не надто хороша акторська
гра компенсувалась яскравістю і доброю музикою. "Маленький глобус" з
Кіровограда показував "Королеву Лір" - інтерпретацію шекспірівської
трагедії; а театр господарів фесту "Під мостом" дискутував над
проблемою "Поганої квартири".
Це був лишень перший день. Трохи навіжений, трохи - дивний. Бо перший.

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска