Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Львів / Вистава «Мама Маріца дружина Колумба» за однойменною повістю Марії Матіос

23-24 ЧЕРВНЯ

Камерна сцена Національного театру ім. М. Заньковецької

Мешканці міста Львова та його гості матимуть унікальну можливість переглянути виставу «Мама Маріца дружина Колумба» за однойменною повістю Марії Матіос. Ця вистава не схожа на інші, адже створена із суміші акторського таланту, режисерського бачення та неймовірного слова відомої письменниці. Лише два дні, а саме: 23 червня о 18:00 та 24 червня о 19:00 на Камерній сцені Національного театру ім. М. Заньковецької актори презентуватимуть чуттєву історію про жіночу долю, про жіноче щастя та біль, повідомили у театрі.«Кілька слів про саму постановку, адже неможливо описати словами всіх почуттів, які виникають під час перегляду. Глядач, приходячи на виставу, шукає те, що було б йому близьким. Так ось – ця постановка шукає близькості зі своїми глядачами, адже сумна і досить важка життєва драма головної героїні розказана дуже світло та натхненно. У моменти відчаю віє позитивом, у моменти щастя здається, що перевертається світ – усе, як і в житті, а може і ні…», – діляться враженнями заньківчани.

На прем’єрі вистави, яка відбулася взимку, була присутня Марія Матіос. Важко забути ті гарячі слова, які лилися з її уст. Враження одне – вистава неймовірна, запевняють вони.

Режисер-постановник – Євген Худзик.

Сценографія і костюми – Ольга Баклан.

Хореографія – Нінель Зберя.

Акторський склад: з. а. України Валентина Щербань (НАУД театр ім. М. Заньковецької), Оксана Козакевич та Микола Береза (ЛА театр ім. Л. Курбаса), Євген Чистоклєтов (Камерний театр ЖУКИ, м. Донецьк).

 

Про авторів

Марія Матіос

Додав nady 12 червня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска