Україна / Презентація нового інді-партизанського проекту Мертвого півня - Радіо Афродита.
29 КВІТНЯ - 28 ТРАВНЯ
Луцьк, Львів, Київ, Харків, Дніпропетровськ
Радіо Афродита*
Я сам себе вимуштрував, на війну послав,
а рушницю забув – ну і Слава Богу!
Роман Садловський, Назар Гончар.
Жодний партизанський спротив неможливий без підтримки місцевого населення. Отже, підтримати Радіо Афродита можна буде:
29 квітня (п'ятниця) о 21.00 у Луцьку, пивний бар "Майдан", вул. Бойка 2, +380501002751.
1 травня (неділя) о 10.00 у дворику Львівської ратуші на Прокиданні з Мертвим півнем.
2 травня (понеділок) о 21.00 у Києві, На добраніч з Мертвим Півнем,Фестиваль-ресторація «Диван», Бесарабська площа, 2.
3 травня (вівторок) о 19.00 акустична версія для любителів камерної атмосфери у Києві, кнайп-клуб Купідон, новий зал (no smoking area - можна приходити з дітьми), Пушкінська, 1-3/5 у підвалі, тел.: +380442797171
27 травня (п'ятниця) о 19.00 у Харкові, клуб "Jazzter", пров. Театральний 11/13 тел. 706 48 19
29 травня (субота) о 19:00 у Дніпропетровську, клуб Дім Кабаре, вул. Гопнер 4-а, тел. 745-10-60
Акредитація для журналістів: Богдан Логвиненко, mail@logvynenko.com, +38 066 88 63 567.
Радіо Афродита – новий інді-партизанський проект «Мертвого півня». Це спроба реконструкції того, що було знищене. Спроба уявити, що радіостанцію з такими позивними не розгромили у 1945 році і вона працює досьогодні. Це збірка осучаснених переспівів майже забутих українських гітів ХХ-століття.
Пам’ятати, пригадувати, не забувати, фіксувати, документувати, переказувати, переспівувати, нагадувати, зберігати, - саме такі свої внутрішні потреби, задовольнять Півні, працюючи над цим проектом. Уряди, президенти та імперії зникають, музика та правда залишаються. Михайло Барбара: «Деякі мої друзі останнім часом наполегливо ставлять мені досить пряме запитання: «Що робити?». Це підштовхує мене до розробки персонального плану спротиву, до якого можуть долучитися інші. Мені здається, що ідея «Мертвого півня» зробити проект «Радіо Афродита» тепер є нашим обов’язком. Найкраще, що ми можемо робити – це музика. Але я вірю що до нас, крім музикантів, долучаться науковці,
письменники, художники та всі, хто перейнятий питанням: : «Що робити?».
Бажання переспівати старий український поп – зовсім не нове і походить не від браку власних ідей. Якось я зайшов до монтажної у Харкові, де іде робота над півнячим відео на пісню «Гуцулка Ксеня», і монтажерка мені сказала дослівно таке: «Ти знаєш, тут до мене мама заходила. Вона цю пісню знає. Почала підспівувати. А я думала, що це ваша
пісня…».
Ми не можемо і надалі забувати наші пісні, взагалі забувати. Час вивчити уроки і діяти асиметрично, так, як вони не чекають.
Радіо Афродита – це також своєрідна відповідь на партизанський статус сучасної української музики та культури. Відключення її від медійних каналів, дистрибуційних мереж та великих сценічних майданчиків.
Радіо Афродита – це скоріше поп-музика. Однак не дешева підробка, яку нам пробують підсовувати під виглядом «українського шоу-бізнесу» (перепрошуємо за вживання порнографічних термінів). Радіо Афродита – спроба довести, що музика для багатьох може бути живою, якісною та драйвовою. І така музика в нас є.
Запис альбому відбувся на студії ФДР у Києві завдяки людям і організаціям, які "люблять Україну не лише до глибини душі, але й до глибини власної кишені." Дякуємо ФДРу, Останній барикаді, Дзизі, Купідону, студії 3Z.
Про авторів
Мертвий півень
Додав Sh.Ocean 19 квітня 2011