Мистецька аґенція Арт-Вертеп / Як комуністи рятували Леніна від українських колядок (+фоторепортаж)

Сьогодні дружній загін представників комуністичної партії намагався зірвати свято Маланки та Василя, за традицією організоване мистецькою агенцією «Арт-Вертеп» в центрі міста на площі Леніна. Не зважаючи на те, що подібні заходи на цьому місці проводяться вже 8 років поспіль, тільки сьогодні міські активісти КПУ вирішили, що колядки «псують ауру» їхнього вождя та взялися буквально своїми тілами захищати його вуха від українських пісень.

Напевно, справ у місті, окрім охорони Леніна, у комуністів вже не залишилось, адже на місце подій, озброєні фургончиком з музикою на кшталт «І Лєнін всєгда молодой», прибув весь «цвіт» дніпропетровського комунізму. Так депутат міськради Віктор Борщевський гучним басом вимагав прибрати встановлену техніку, погрожуючи демонтувати її власноруч. Депутат дніпропетровської облради Катерина Відякіна розповіла журналістам, що «замість того, щоб ліпити вдома вареники», вона змушена захищати Вождя від помаранчевих провокацій. А інший депутат облради, Юрій Осєтров, пояснював представникові мистецької агенції, що «це - наша територія, і ми її захищаємо».

Те, що відбувалось, було схоже на агонію. Декілька десятків бабусів з шаленими очима гучно звинувачували в усіх бідах України «ваш помаранчевий уряд» та відверто ностальгували: «От у наші часи...». А потім, щоб зовсім не заскучати, накинулись на охоронців з претензією, що ті отримують гроші за свою роботу.

Проте, цей комуністичний балаган «вертепівців» тільки насмішив - згодом вони переставили техніку в інше місце та продовжили свято Маланки.

Автор: Тетяна ГОНЧЕНКО, «Дніпроград»

Фоторепортаж з місця подій