Леся Українка / На Волині пройшлися «Стежками Лесі Українки» (ФОТО)
До 140-річчя від дня народження Лесі Українки, 100-річчя від написання твору «Лісова пісня», року лісів в Україні, 22 лютого 2011 року Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, ГО «Спалах-АРТ» та Волинський обласний турклуб «Ми» провели мандрівку по Волинській області місцями, де перебувала Леся Українка. Про це повідомили у прес-службі ГО «Спалах-АРТ».
Фотографи, туристи і представники преси відвідали лісове урочище Нечімне, яке Леся Українка описувала у своїй відомій драмі-фієрії «Лісова пісня», що прославила поліські пущі на увесь світ. Перебували біля місця, де був будинок дядька Лева, у якому гостювала Леся Українка, біля великого лісового озера, про яке писала Леся, у будинку-музеї «Лісова пісня» біля лісового озера, біля дерев, які посадили в пам'ять про Лесю Українку поет-академік Максим Рильський, композитор Кос-Анатольський, волинський поет Петро Мах.
Також учасники акції відвідали музей Лесі Українки у Колодяжному. Луцькі школярі, які були присутні під час подорожі, отримали цінну інформацію про життя та творчість поетеси, змогли власними очима побачити красу природи, яка надихнула Лесю на її творчість.
Фотографи з ГО «Спалах-АРТ» зробили фоторепортаж про поїздку, який у подальшому планується використати для фотовиставки, був відзнятий також цінний відеоматеріал.
«Творчість Лесі Українки не знає кордонів і не згасає з часом! У цьому пересвідчились усі учасники акції «Стежками Лесі Українки», – запевняють організатори.
«Перець…» згоден із тим, що такі мандрівки дуже корисні. Вони дають змогу відчути «живу» енергетику, в якій зростала наша славна землячка Леся Українка. Хто ще не був на тих святих місцях Ковельщини, радимо побувати.