Pinchuk ArtCentre / «Чути, щоб бути почутим» у PinchukArtCentre

25 листопада о 20.00 вPinchukArtCentre (вул. Червоноармійська/Басейна 1/3-2) відбудеться літературно-мистецька акція «Чути, щоб бути почутим».

Захід відбудеться на другому поверсі арт-центру в залі з інсталяцією «Бачити, щоб бути побаченим» бразильської художниці Сінтії Марселле, володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2010.


У рамках події у просторі інсталяції буде представлено літературний колаж, за основу якого взято твір «Wostward Ho» одного з найвпливовіших письменників ХХ ст. Семюеля Беккета. Саме з цього твору походить фраза, що надала назву всьому проекту Марселле.

Літературний колаж базується на оригінальному тексті Беккета англійською мовою, створеному в традиції театру абсурду, який був переосмислений і доповнений прикладами української та російської літератури абсурду. Діалог, що об’єднає літературний твір та інсталяцію Марселле, надасть відвідувачам унікальну можливість отримати більш глибоке розуміння проекту художниці.

Акцією "Чути, щоб бути почутим" арт-центр продовжує досліджувати взаємодію між візуальним мистецтвом і літературою, демонструючи мистецькі твори в літературному контексті та створюючи особливий погляд на них. Акція презентує новий формат подій літературної програми, яка є невід’ємною частиною освітньої платформи PinchukArtCentre.

У заході візьмуть участь актори театру «ДАХ» Ігор Постолов та Марко Галаневич, який також є солістом гурту «ДахаБраха».


Програма:
20:00-20:10 – збір глядачів у залі з інсталяцією Сінтії Марселле, 2-й поверх. Вступне слово Олександра Михеда, куратора акції;
20:10-20:45 – читання акторами театру «ДАХ» експериментального літературного колажу на основі твору «Wostward Ho» Семюеля Беккета;

20:45-21:00 – нагода поспілкуватися і поставити запитання учасникам вечора.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць (40), попередня реєстрація на подію обов´язкова. Реєстрація здійснюється за телефоном +380 (44) 590 08 58. Учасники заходу допускаються в арт-центр без черги.

Вхід до інсталяції Сінтії Марселле «Бачити, щоб бути побаченим» можливий лише без взуття.