Мистецька аґенція Арт-Вертеп / Вихідні у Дніпропетровську: Тарас Прохасько, Сергій Жадан та Лірник Сашко з гуртом "Вертеп".

Цими вихідними Дніпропетровськ відвідують Сергій Жадан, Тарас Прохасько. А також відбудуться Великі казкові Вечорниці з Лірником Сашком та гуртом "Вертеп".

У суботу 10-го грудня о 17:00 в новому Арт-кафе "Невідомий Петровський" на Набережній Леніна 15-а (між вулицями Леніна та Московська),
Сергій Жадан
та Тарас Прохасько читатимуть поезію Нобелівського  лауреата Чеслава Мілоша.
Крім поезії буде презентовано аудіо-cd віршів Мілоша у виконанні українських літераторів.
До аудіокниги спеціально створено музику молодими українськими композиторами: Олексієм Шмураком, Богданом Сегіним та Максимом Коломійцем, яку було виконано Ансамблем Nostri Temporis.
Ця презентація стане заключною частиною загальноукраїнського туру в рамках міжнародного проекту «Уроки Мілоша для України».
Вхід вільний.

А вже о 19:00 в Культурному центрі "Арт-Вертеп" (вул. Червона, б.11)
відбудеться after party, де Сергій Жадан і Тарас Прохасько в неформальній атмосфері почитають власні вірші та поспілкуються з дніпропетровцями.
Вхід - 30 грн.

На обох зустрічах кожного слухача чекає подарунок від Польського Інституту - «Тарас Прохасько та Сергій Жадан читають Чеслава Мілоша» - аудіокнига українських перекладів віршів Чеслава Мілоша.

Наступного дня в неділю, 11-го грудня, з казками для Дітей та Дорослих місто відвідає найвідоміший український байкар та казкар
Лірник Сашко (Олександр Власюк) .  
Дитяча програма розпочнеться в Культурному центрі "Арт-Вертеп" (вул.Червона 11) о 14:00. Запрошуємо дітей та їхніх батьків.
Крім слухання казок, найменші дніпропетровці самі перетворяться на казкових персонажів, а найактивніші отримають подарунки!
Вхід для дитини та одного дорослого - 30 грн.
Крім того Лірник Сашко презентуватиме свої нові аудіо-cd: "Казки лірника Сашка. мр3" та "Музика і пісні".
А ввечері о 19:00 в Арт-кафе "Невідомий Петровський"(Набережна Леніна 15-а), гуляємо Великі Передріздвяні Вечорниці від Сашка Лірника та гурту Вертеп. Майстер-класи з українського танцю, зимові, але не зимні пісні, гарний настрій, гаряче пиво!
Вхід 70 грн.

Також нагадуємо що в Культ Це "Арт-Вертеп" тривають виставки:

Увага! Акредитація та запис на події в Культурному центрі "Арт-Вертеп" обов`язкові! Кількість місць обмежена!

Контакти: 095 230-11-33, mail@artvertep.dp.ua