Мистецька аґенція Арт-Вертеп / Дні Науки 2012 в Києво-Могилянській академії
23 січня – 2 лютого у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» проходять традиційні щорічні Дні Науки, своєрідна підсумкова сесія, на якій підбиваються підсумки наукової роботи всієї академічної спільноти одного з найкращих українських університетів за попередній рік та закладаються підвалини для майбутніх наукових досліджень. Дні Науки у Києво-Могилянській академії - це великий щорічний інтелектуальний форум, що має не лише внутрішньо університетське, локальне значення, а загальноукраїнське значення. Програма цьогорічних Днів Науки охоплює практично весь спектр тих наукових напрямків, які розвиваються в НаУКМА
Успішне майбутнє європейської країни ґрунтується передусім на результатах досягнень її науковців, які мають сприяти покращенню якості життя суспільства. Нові наукові відкриття – це те, що формує позитивний імідж держави на світовій арені. Саме тому важливо, щоб наукові здобутки українських науковців мали широкий розголос і всіляко популяризувалися.
Одним з приоритетних завдань, яке перед собою ставить Києво-Могилянська академія, є входження до когорти найкращих світових університетів. Через це нині університет робить усе можливе, аби активізувати та поглибити дослідження у різних галузях науки, зробити їх конкурентноздатними, імплементувати здобуті науковцями результати до навчання, оскільки в усьому світі «наука робиться в університетах» і є тісно пов’язаною з навчальним процесом та вимогами сучасного ринку. Могилянці впевнені, що класичний університет високого рівня – це передусім потужній, автономний науковий центр, який реалізує місію передачі знань у поєднанні з проведенням нових досліджень задля отримання нових сучасних знань.
ПРОГРАМА ДНІВ НАУКИ
23 січня (понеділок) – Відкриття Днів Науки НаУКМА
- Глобальні зміни клімату та їх експериментальні дослідження. (Дідух Я.П., чл.-кор. НАН України, доктор біол. наук, профессор).
- Розумні полімери та розумні мембрани (Smart polymers and smart membranes). (Бурбан А.Ф., доктор технічних наук, доцент).
- Хмарні розрахунки (Cloud computing). (Глибовець М.М., доктор фіз.-мат наук, професор).
15:00, Староакадемічний корпус, Конґреґаційна зала (вул. Г.Сковороди, 2)
24 січня (вівторок)
- Науковий семінар «Проблеми освіти й освіченості в ранньомодерній Україні» 11:00, корп. 5, ауд. 104
- Науковий семінар «Джерелознавство в методології сходознавчих дисциплін» 14:00, корп. 4, ауд. 321
- Презентація книги «Вілен Горський: дотик, смисли, споглядання» 15:00, Конґреґаційна зала НаУКМА
25 січня (середа)
- ХІІ Наукова конференція «Археологія: проблеми та перспективи»
- Науковий семінар «Роль біотехнологічних підходів у регенеративній біології і медицині» 16:00, корп. 1, ауд. 333
26-27 січня (четвер-п’ятниця)
- Науково-дослідний семінар «Київ-як-текст» 10:00-19:00, Конґреґаціна зала НаУКМА
26 січня (четвер)
- Наукова конференція «Актуальні проблеми педагогіки та психології професійної освіти»13:30, корп. 4, ауд. 315
- Науковий семінар «Правові аспекти застосування телемедицини» 15:00, корп. 8, ауд. 12
27 січня (п’ятниця)
- Круглий стіл «Діяльність юридичних клінік України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про безоплатну правову допомогу» 10:00, корп. 9, ауд. 4
- Круглий стіл «Сучасні рецепції «Київського тексту» в культурі :проблеми і здобутки» 13:00-16:00, Центр «Музей української звитяги»
- Науковий семінар «Актуальні проблеми розвитку інформаційного законодавства» 15:00, корп.4, ауд. 317
30 січня (понеділок)
- Наукова конференція «Дискурсивні особливості комунікацій та актуальні питання лінгвістичних досліджень» корп. 3, ауд. 408
- Щорічна літературознавча конференція 14:00, корп. 3, ауд. 319
31 січня – 1 лютого (віторок-середа)
- 15 Щорічний науково-практичний семінар «Інформаційні ресурси для науки і освіти»
Повна програма Днів Науки – на сайті НаУКМА: www.ukma.kiev.ua