Гурт Фіолет / 4000 кілометрів Україною: ФІОЛЕТ завершив першу частину «Вігвам»-туру

4000 кілометрів українських доріг та 13 обласних центрів, - саме стільки українські рокери відомі під назвою «ФІОЛЕТ», подолали в рамках першої частини туру на підтримку нового альбому «Вігвам».

Свіжа платівка з’явилася на світ на початку березня, дуже швидко розійшовшись інтернетом та отримавши тисячі схвальних відгуків від шанувальників гурту, колег-музикантів і журналістів.

Клубне турне, яке географічно охопило всі регіони країни – від Закарпаття до Харкова та Херсону, як зазначали напередодні самі музиканти, присвячувалося Воякам Небесної Сотні. В турових концертах «ФІОЛЕТ» присвятив загиблим героям пісню «Дим і ти», яка незмінно виконувалася у всіх відвіданих командою містах.

Попри те, що більшість концертів відбувалися в будні дні, чисельність присутніх на виступах людей відзначилася гарними показниками. В ряді міст шанувальники «ФІОЛЕТУ» підготували тематичні флеш-моби для своїх кумирів. Попри «юний вік» «Вігваму», пісні з нової платівки гурту вільно співалися слухачами на всіх без винятку виступах команди. Не стали винятком і старіші композиції гурту, які клубні зали дружньо виконували разом із Колосом.

«Тур став цілим випробуванням для нас. 13 більш ніж двогодинних концертів за 13 днів – перевірка голосу, внутрішніх сил та командної злагодженості. Здається, наші пісні не просто слухали – їх чули і головне – відчували. «Вігвам» пройшов перевірку живим звуком та сприйняттям людей, про що я переживав найбільше. Це більш ніж вагомо, коли є кому писати, співати, грати та є для кого викладатися. Важливо, що це мало гарну творчу та організаційну прогресію. Вдячний персонально кожному, хто був із нами в турі по той бік лінії сцени. Буде краще. Обіцяю!», - поділився своїми враженнями від туру Колос, лідер та вокаліст «ФІОЛЕТу».

Друга частина туру охопить ще чотири міста: рідний для команди Луцьк, Київ та Мінськ з Брестом.

Детальніша інформація про концерт у Луцьку та Києві