Резиденція для молодих україномовних письменн «Станіславський феномен» / Презентація проекту Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен» в Дніпропетровську та Харкові

9 квітня Мистецька аґенція "Арт-Вертеп" запрошує молодих письменників Дніпропетровщини
на презентацію проекту "Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен»"
за участі Василя Карп'юка, одного з організаторів проекту, поета, журналіста, видавця.
В рамках презентації “Станіславського феномену” буде презентована книга “Євромайдан. Хроніка відчуттів”, що вийшла друком у видавництві DISCURSUS.

О 14:00 - презентація проекту в ДНУ ім. О.Гончара, кафедра української філології

О 18:00 - Початок презентації проекту "Станіславський феномен" в читальному залі Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23).
Вхід вільний!
Довідки: 050 361 62 82 (МА Арт-Вертеп)

До УВАГИ представників ЗМІ:
Прес-конференція з нагоди презентації проекту "Першої в Україні Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен»" за участі  Василя Карп'юка відбудеться в інформаційній аґенції "ПОСТ-Днепр" 9 квітня о 12:00 (вул. Леніна, 14)

10 квітня "Книгарня Є" у Харкові запрошує на презентацію проекту "Станіславський феномен" та книга “Євромайдан. Хроніка відчуттів” за адресою вул. Сумська, 3.
Представлятиме проект у Харкові Василь Карп'юк.
Початок о 18:00.
Вхід вільний!

Резиденція "Станіславський феномен" - проект літературної агенції "Discursus"

Резидент, що буде обраний за результатами конкурсу, стане учасником мистецьких експедицій в карпатські села, проведе уїк-енд в столиці сирних коників Брустурах, а також матиме чотири спільні трапези із знаковими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Степаном Процюком та Іваном Ципердюком.

Увесь місяць, з 1 до 31 травня, резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську. Проживання, дорогу та харчування повністю оплачує резиденція.

За підсумками кожного тижня резидент має писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться на сайті Літературної агенції "Discursus", в івано-франківській газеті "Галицький кореспондент", на інтернет-порталі "Українська правда. Життя" та інших виданнях. Також ці тексти увійдуть до альманаху резиденції. Разом з тим резидент зобов´язаний періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо Резиденції.

Заявки та супровідні матеріали на участь приймаються до 15 квітня включно на електронну скриньку konkurs@fenomen.in.ua 
з позначкою «FENOMEN 2014» в темі листа. Аплікаційна форма доступна до заповнення он-лайн за наступним посиланням:
ЗАЯВКА «СТАНІСЛАВСЬКИЙ ФЕНОМЕН»

В заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), вмотивувати свою участь в Резиденції. Резидента визначатиме оргкомітет у складі Тараса Прохаська, Олега Солов'я, Василя Карп'юка та представника фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Заявки на участь у конкурсі розглядатимуть до 25 квітня. Усі аплікаційні форми та умови участі можна подивитися також на сайті літературної агенції.

Станіславський феномен