Піккардійська терція / «Піккардіська терція» відправиться на південний схід України з концертним туром

Восени популярна акапельна група «Піккардіська терція» відправиться в турне по півдню і сходу України. Це буде друга гастрольна поїздка групи в регіон за останні півроку.

«У травні в усіх містах, де у нас були концерти, люди влаштовували нам настільки теплий прийом, що, прощаючись, ми обіцяли приїхати знову – найближчим часом. Ось і виконуємо обіцянку. За минулі концерти ми не встигли показати всю свою творчість за 22 роки, так що цього разу оновимо репертуар. Українська музика і пісня завжди були потрібні на сході та півдні нашої країни, але не завжди туди доходили. При цьому російська попса мала зелене світло. Як сказав нам один чоловік у Луганську, «це робили, щоб ми не почали думати», - розповів про майбутній тур художній керівник гурту «Піккардіська терція» Володимир Якимець.

Стартує турне 21 вересня в Харкові. Там, а також в Одесі (2 жовтня), група виступить не тільки в концертних залах, а й у військових шпиталях – перед солдатами, які постраждали під час АТО. Основна частина гастролей відбудеться 9-19 жовтня, коли «Піккардіська терція» заспіває в Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуці, Дніпропетровську та інших містах.

cultprostir.ua