Гурт мандрівних дяків Вертеп / "Вертеп" відсвяткував 15-річчя тригодинним концертом (+ відео події)

30 пісень, два відділення, новий альбом, військовий оркестр, подяки і виступи вдячних слухачів і прихильників – чого тільки не було в цей вечір в концертному холі «Поплавок», де етно-фанк гурт з Дніпра «Вертеп» святкував 15-річчя активної музичної діяльності.

Свій перший публічний виступ музиканти датують 8 березня 2001 року. Тоді їх гонорар склав аж 80 гривень на всіх.

Сьогодні ж «Вертеп» - широко відома марка якості етнічної музики в сучасному форматі. Не став винятком і новий, восьмий за ліком, студійний альбом гурту «Radio Friendly», презентація якого вперше відбулася саме на ювілейному концерті.

Загалом невеликий зал «поплавка» був щільно заповнений прихильниками і друзями «Вертепу», тому виступи гурту були щедро розбавлені поздоровленнями, подарунками і побажаннями творчих успіхів.

Справжньою окрасою вечора стало виконання пісні «Побратим» музикантами «Вертепу» спільно з 5-тим військовим оркестром Штабу Військ оперативного командування «Схід»:

Підсумовуючи тривалу і веселу вечірку, лідер «вертепівців» Тимофій Хомяк зазначив, що святкування – лише один вечір, а далі починається 15-та весна, сповнена виступів і гастролей. З новим альбомом музиканти планують об’їхати кілька фестивалів, побувати у великих та малих містах Батьківщини, а також – традиційно – завітати до вояків на передову в АТО, аби підтримати їх бойовий дух.

Відеосюжет: Павло Дацковський

ДніпроГрад