Ігор Білозір / У Львові буде встановлено памятник Ігорю Білозіру
Уже цьогоріч Львівська обласна і міська ради спільно встановлять пам’ятник композиторові Ігорю Білозіру. Це пообіцяв позавчора голова Львівської обласної адміністрації Петро Олійник, виступаючи зі словом під час відвідин могили митця усім присутнім, зокрема його матері.
Участь у покладанні квітів узяли також міський голова Львова Любомир Буняк, перший заступник голови Львівської облради Ігор Держко, прокурор Львівської області Євген Блажівський та начальник УМВСУ у Львівській області Богдан Шкарада. Також біля могили зібралися кілька десятків друзів та шанувальників таланту композитора, а ввечері з нагоди
Ігор Білозір помер 28 травня 2000 року внаслідок травм, після побиття у кафе «Цісарська кава» на проспекті Шевченка у Львові. За вбивство були засуджені два жителі Львова — військовослужбовець Дмитро Воронов до 10 років, а Юрій Калінін — до восьми років позбавлення волі. 24 березня йому виповнилося б 50 років.