Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Фестиваль Київські лаври:VIII Міжнародний фестиваль поезії "Київські Лаври". Молодіжний формат

ПРОГРАМА VIII Міжнародного фестивалю поезії «Київські Лаври» Перший етап 16–20 травня 2013 року МОЛОДІЖНИЙ ФОРМАТ 16 травня (четвер) Будинок вчених НАН України (м. «Театральна»/«

Додав ceny bab 25 квітня 2013

 

Літературний подкаст kabi.net:Богдана Матіяш

Богдана Матіяш – професійний філолог, перекладач, редактор «Критики» та «Українського журналу», а також поетеса. В іпостасі редактора – вправна приборкувачка слів, в поетичній – їх добрий друг та часом сповідник.

Додав kabi.net 26 жовтня 2010

 

Літературний подкаст kabi.net:Критика антологій "Дві тонни" і "Літпошта"

На відкриття свого циклу літературно-критичних обговорень “Поза очі” в новому сезоні, Віктор Неборак з Ігорем Котиком обрали собі за мішень антології молодої поезії “Дві тонни” (2007, укл. Олег Романенко, Богдан-Олег Горобчук) і “Літпошта” (2009).

Додав kabi.net 06 жовтня 2010

 

Літературний подкаст kabi.net:Михайль Семенко

Скачати подкаст: http://bit.ly/dsGcSc У видавництві «Смолоскип» в серії «Розстріляне відродження» вийшла збірка вибраних творів Михайля Семенка.

Додав kabi.net 02 червня 2010

 

Літературний подкаст kabi.net:Тарас Федірко

Передостанній цього року літературний подкаст представляє чергового молодого поета, одного з наймолодших, які коли-небудь виступали в «Кабінеті» - Тараса Федірка.

Додав kabi.net 29 грудня 2009

 

Літературний подкаст kabi.net:Сергій Жадан

Сергій Жадан — найвпливовіший серед молодшої генерації український поет, (про нього прийнято говорити, як про поета, забуваючи при цьому про те, що його прозові твори мають значно більший розголос і вплив, але в «Кабінеті» він виступав с

Додав kabi.net 16 липня 2009

 
Ctrl 1 2 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска