Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Lviv Fashion Week / Львівський Тиждень Моди

8-9 березня 2008 р. у Львові вперше пройшов Lviv Fashion Week. Львівський Тиждень Моди став найбільшою fashion-подією в місті, яке давно віддало прерогативи проведення всіх масштабних модних заходів Києву.

Львівський Тиждень Моди відбувся завдяки відкриттю нового виставкового центру LEMBERG (вул. Б.Хмельницького, 176), в якому були створені необхідні умови - подіум довжиною 43 м і зал показів, розрахований на 800 осіб.

Впродовж двох днів на Lviv Fashion Week були представлені 25 колекцій нових і відомих дизайнерів; подію відвідали біля 5 000 гостей, було акредитовано більше 130 представників ЗМІ.

Основна ідея Lviv Fashion Week - підтримка нових дизайнерів і надання їм можливостей для створення і розвитку власних брендів. 8-9 березня на Lviv Fashion Week продемонстрували колекції більше двадцяти нових дизайнерів. Найбільш вдалими були футуристичні колекції Олександра Єлісєєва, Ксенії Сербін, експериментуюча з формою колекція Уляни Барабаш, вишукана чорна колекція Олени Болдирєвої та Олени Стецик, джазова колекція в стилі 20-х Юлії Лехів і Марії Федів.

Хедлайнерами Lviv Fashion Week стали відомі в Україні і за її межами дизайнери Наташа Глазкова і Константин Пономарьов, учасники Ukrainian Fashion Week і Тижня Моди у Москві. Міжнародний формат Lviv Fashion Week підтвердили закордонні дизайнери – гості з Хорватії, Польщі, Угорщини.

8 березня Lviv Fashion Week відкрився оригінальною танцювальною композицією, якою розпочався показ експресивної червоно-чорної колекції «Танго» від львівського дизайнера Оксани Зозуляк. Оксана Зозуляк – випускниця Львівської національної академії мистецтв, учасниця Ukrainian Fashion Week 2006 р. («Нові імена»). Одяг від Зозуляк відзначається функціональністю і водночас складністю конструкції та деталей, оригінальними вишивками.

Колекція «Мілітаризація» Львівського коледжу легкої промисловості з сміливим креативним дизайном, дещо провокативна, одразу привернула увагу глядачів. Модельєр і стиліст Володимир Кондрашов представив на Lviv Fashion Week чоловічу колекцію «Jorney home», яка отримала схвальні відгуки у ЗМІ.

Дизайн-студія “Fairy Fabric” продемонструвала колекцію жіночих та чоловічих моделей під назвою “First”, надзвичайно успішну комерційно - 90% колекції одразу ж розкупили.

Галина Шептицька - бакалавр Львівської національної академії мистецтв, дизайнер-декоратор салону «Галвестмода», - презентувала колекцію «Moulen Rouge», витриману на поєднанні класичного та романтичного стилю. В колекції використані елементи вишивки, аплікації та в΄язання гачком.

Колекція Ксенії Сербін «Авіатор», наближена до стилістики футуризму, стала однією з найбільш успішних серед робіт нових дизайнерів на Lviv Fashion Week. Ксенія - дизайнер-дебютант, що цього року закінчила Львівську національну академію мистецтв. Колекція створена на поєднанні чорного і синього кольорів, з використанням чітких об'ємів і елементів футуристичного тренду.

Хорватські дизайнери Ана Чавар і Весна Трумбіч продемонстрували свіжу настроєву колекцію із стильними аксесуарами, яка одразу ж стала фаворитом глядачів. Натуральні тканини і оригінальні прикраси власного дизайну стали родзинкою колекції. Ана і Весна створюють колекції модного одягу і текстилю для студії Artiđana (Загреб, Хорватія), що організовує власні fashion-шоу у Загребі і є постійним учасником Zagreb Fashion Week та Prague Fashion Week. Одяг від «Artiđana» – завжди сучасний, орієнтований на стильних особистостей в урбанізованому просторі європейського міста.

Наташа Глазкова, модельєр з Донецька, постійна учасниця Ukrainian Fashion Week та Тижня моди в Москві, представила на Lviv Fashion Week свою молодіжну лінію “Sketches”. Колекції “Sketches” – для вільних духом енергійних молодих людей, що люблять імпровізувати з власним образом. Моделі “Sketches” – неформальні, зручні та оригінальні. Філософія молодіжного одягу від ТМ “Natasha Glazkova” – це яскравий прояв особистості, протест проти банального копіювання модних стандартів.

Успішний київський дизайнер Ольга Линник представила велику (46 одиниць) колекцію жіночого одягу осінь-зима 2008/2009 «Якби зустрілися ми знову», яку присутні сприйняли дуже позитивно. Колекція поєднує романтичні і класичні напрями. Використовуючи твід, оксамит, парчу та ексклюзивний трикотаж, ручну вишивку бісером та елементи ручної аплікації, обігруючи чорний, червоний, сірий і кольори слонової кістки, дизайнер створила дуже вишукану колекцію, в якій простежується вплив ретро-тренду 20-х років.

На Lviv Fashion Week продемонстрували колекцію польські дизайнери. Польща була представлена YPDF (Young Polish Designers Foundation), яка об΄єднує більшу частину нових дизайнерів у Польщі. Мета YPDF – підтримувати і промувати молодих талановитих польських дизайнерів в Польщі та за кордоном. Представники YPDF продемонстрували презентаційну колекцію, що складалася з робіт відомих та молодих польських дизайнерів Сильвії Майдан, Куби Бонецького, Петра Кшимовського, Міхала Джілберта Ляха, Дороти Зелінської, Ельвіри Хорош та інших.

Другий день показів Lviv Fashion Week 9 березня відкривала колекція Олександра Єлісєєва і салону «Гранд стиль». Олександр Єлісєєв – модельєр і сценограф, учасник конкурсу імені Н.Ламанової в Москві під керівництвом дому В.Зайцева у 2006 і 2007 рр. На Lviv Fashion Week Олександр представив колекцію вечірніх суконь під назвою «Романтика футуризму» в електризуючій гамі фіолетового, бузкового, рожевого, жовтого і кольору фуксії.

Дизайнери-дебютанти Юля Лехів і Марія Федів (творче об΄єднання «МОЄ») запропонували трикотажну колекцію «Джаз. Weekend style» у ретро-стилістиці 20-х років ХХ ст. Колекція дуже жвава та енергійна, вирішена в чорно-синіх тонах.

Львівський модельєр Наталя Мосієнко, що працює під псевдонімом Mona-T, презентувала колекцію шкіряного жіночого та чоловічого верхнього одягу «Яскрава мить». Наталя - учасник міжнародних фестивалів моди у Львові 2000 р., Любліні та Лодзі (Польща) 2003 р. У представленій колекції поєднуються верхній одяг та трикотаж в чорно-коричнево-синій гамі кольорів.

Тетяна Даманська і Олександра Продиус, випускниці Львівської національної академії мистецтв, вперше презентували спільну колекцію під назвою «Нео-ретро». Колекція в стилі “casual” поєднує різні фактури і матеріали.

Колекція львівських дизайнерів Олени Болдирєвої та Олени Стецик під назвою «IQ» – одна з найсильніших серед представлених на Lviv Fashion Week. Олена Болдирєва та Олена Стецик – випускниці Львівської національної академії мистецтв (відділ моделювання костюма, спеціалізація – художні вироби зі шкіри), фіналісти конкурсів «Fashion Назавжди» 2005 р., «Сезони моди – погляд у майбутнє» 2006 р., учасники «Галицьких сезонів моди Fashion line» у Львові 2007 р., переможці конкурсу «Автограф» в Києві 2007 р. Колекції Болдирєвої та Стецик завжди вражають оригінальними рішеннями та креативним підходом. Всі моделі колекції «IQ» обігрують чорний колір, дуже лаконічні і вишукані.

Надзвичайно вдалу і цілісну колекцію представила Уляна Барабаш, випускниця Львівської національної академії мистецтв. В основі колекції «Гірка патока» - гра з формами та об'ємами, чіткі лінії, білий колір.

Світлана Микитюк і Соломія Яцентюк, які також закінчили Львівську національну академію мистецтв, представили колекцію під назвою "Зі світла в темряву" за мотивами візантійських розписів, у якій використали аплікації зі шкіри. Колекція складається з двох частин: «жінки-ангели» і «жінки-демони».

Юлія Тушницька за освітою архітектор, проте вже давно займається дизайном одягу. На Lviv Fashion Week дизайнер продемонструвала колекцію суконь «AQUAрель». Сукні в'язані гачком, ажурні, надзвичайно трудомісткі у виконанні.

Наступні колекції демонстрували дизайнери, які цього року закінчили Львівську національну академію мистецтв. Цікавими були колекція «Морський бриз» Анни Ільков, в якій дизайнер пропонує сукні, шкіряні плащі, жакети в морському стилі, колекція чоловічого одягу “Connection” Мар'яни Курій. Ірина Легеза представила колекцію «Наречена» - дванадцять весільних ансамблів з етнічними елементами - вишивкою та мереживом; дизайнер із Севастополя Дарія Мисак продемонструвала колекцію в етнічному стилі «Скіфи».

Дизайнер з Угорщини Лілла Олах, яка працює під брендом Fufavi, представила колекцію сучасного одягу, в якій використала поєднання яскравих кольорів, дещо незвичне для українського глядача. Лілла створює колекції одягу згідно актуальних європейських трендів, саме тому її одяг відображає креативні новинки кожного сезону. FUFAVI постійно представлений на Budapest Fashion Week – основній модній події Угорщини.

Харківський дизайнер Константин Пономарьов представив на Lviv Fashion Week яскраву чоловічу колекцію “Macho Picture або Бандерас Альмадовара. Контрреволюція в чоловічій моді”, в якій запропонував чоловікам стильний одяг із завищеною талією. Константин Пономарьов відомий не лише в Україні, але і за її межами дизайнер, учасник Ukrainian Fashion Week і Тижня Моди в Москві, що створює оригінальні та іронічні колекції, експериментуючи з формою і філософією речей. Правило дизайнера – мінімум образних засобів – максимум образної виразності – було дотримане і в цій колекції, яка викликала справжній ажіотаж.

Київський дизайнер Санатан привіз до Львова колекцію соціальної спрямованості під девізом «Красиво жити можна і без наркотиків», одну з найбільш «гламурних» на Lviv Fashion Week. Під час дефіле вечірні сукні контрастували з авангардним make-up моделей. Санатан за освітою – ландшафтний архітектор, вже доволі давно працює у сфері fashion-дизайну. Колекція Санатана закривала Lviv Fashion Week.

Lviv Fashion Week завершився after-party в клубі Split Lviv. На вечірку були запрошені дизайнери – учасники Львівського Тижня Моди, представники міської адміністрації та представники компаній, які допомагали у проведенні Lviv Fashion Week. Завдяки бездоганному професійному сервісу клубу Split Lviv гості насолоджувалися вишуканими стравами європейської, японської та китайської кухні у затишній атмосфері під музику відомого композитора Юрія Шаріфова.

Найвагомішими результатами Lviv Fashion Week можна вважати старт проекту як міжнародного та високий рівень організації, на якому наголошували учасники першого Львівського Тижня Моди на прес-конференціях.

В межах Lviv Fashion Week відбувалися також суто мистецькі заходи - в холі експоцентру LEMBERG львівські художники Сергій Савченко і Влодко Кауфман презентували спільний концептуальний проект «Поле». Таке поєднання моди і мистецтва організатори мають намір продовжити в наступному сезоні. У планах також – збільшення кількості дизайнерів-учасників, особливо з країн Східної та Південної Європи, і розширення тривалості Львівського Тижня Моди до 3-4 днів.

Наступний Lviv Fashion Week (сезон весна/літо 2009) – вже восени.

 
 

Додав Art-Vertep 20 березня 2008

Про автора

Lviv Fashion Week /Львівський Тиждень Моди/ відбудеться 8-9 березня 2008 року у Львові, в новому Виставковому центрі LEMBERG (вул. Б.Хмельницького, 176). Основною ідеєю Lviv Fashion Week є підтримка нових дизайнерів і надання їм можливостей дл

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска