Виготовляємо справжню автентичну українську лялечку!
Саме такі лялечки шили наші бабусі-прабабусі для своїх дітей.
Традиційною іграшкою в побуті українців із давніх часів була полотняна лялька. Робила її мама, чекаючи появи свого дитяти.
Додав ceny bab 07 грудня 2011
Виготовляємо справжню автентичну українську лялечку! Саме такі лялечки шили наші бабусі-прабабусі для своїх дітей. Традиційною іграшкою в побуті українців із давніх часів була полотняна лялька. Робила її мама, чекаючи появи свого дитяти.
Додав ceny bab 05 грудня 2011
26 ЛИСТОПАДА - 18 ГРУДНЯ 11:00-16:00
Культурний Центр "Арт-Вертеп" (вул. Червона, 11)
90-150 грн.
Розклад Майстер-класів Культурного Центру «Арт-Вертеп» вул. Червона 11.Запис на майстер-класи – за адресою artvertep@gmail.com
АКЦІЯ! При одноразовій покупці товарів handmade в арт-крамниці «Білокнижник» на суму більше 200 грн – знижка на 1 майстер-клас
Додав ceny bab 22 листопада 2011
Традиційною іграшкою в побуті українців із давніх часів була полотняна лялька. Робила її мама, чекаючи появи свого дитяти.
Лялька повинна була дарувати жінці здібність до дітородіння, тому ляльки одні з найголовніших учасників весільного обряду. Їх давали на руки нареченій під час весільного бенкету, а пізніше просто дарили молодим, як побажання щастя і великого потомства. Молода ховала їх на горищі і тайком грала з ними, адже заміж видавали з 14 років. Потім ці ляльки переходили до дітей. І сьогодні ми бачимо прикрашені нарядною лялькою весільні «поїзди», це відгомін древнього обряду, пов'язаного з охороною роду, що дійшов до нас.
Матеріал: Льон, шерсть, бавовна, традиційна ручна вишивка. Наповнювач –аеропух.
Додав Art-Vertep 15 жовтня 2011