Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Шукаєш автора?

 
, - . / 1 3 4 5 9 : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
Ї І А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я а в г д ж з и к л м н о п р с т у ф х ц ч ш я
 

Популярні автори

author@ counterpropaganda.in.ua

author@ counterpropaganda.in.ua

Вивчаємо пропаганду ХХ-ХХІ сторіччя. Аналізуємо і створюємо контрпропаганду. Користуємося надбаннями людства та власними ідеями. пишемо твір.

Cotton-bar

Адреса: вул.

 

Гурт Cockpit Music

Якщо ви спитаєте, яку музику грає гурт Cockpit Music, то більшість музичних критиків, напевно, не змогли б відповісти. Панк-джаз, сучасна камерна музика, гібрід-тріо, Leatherjazz, структурований хаос – як це тільки не називали.

 

Art Jazz Cooperation

Фестиваль об’єднує не тільки різні жанри мистецтва в темі джазової музики, але й міста. Луцьк і Рівне на деякий час стають центром культурного життя та після літа починають фестивальний рух в України.

 
 

Всі автори

Chicken Smile

Год образования - 1989. г.Днепропетровск (образовалась под названием группа "УРА"). Стиль: пост-панк. Состав: Александр Евдокимов - муз., слова, гит., вокал Виталик Розенко - бас гит. Олег Косовский - ударные Юра Рыжко

 
 

Churchill's Music Pub

м. Харків, вул.

 
Alice Cooper

Alice Cooper

Времена шок-рока и кошмаров на нашей грешной земле были заложены не Дьяволом, как все могли подумать (хотя он наверное тоже приложил к этому делу свою когтистую руку), а простым смертным Винсентом Фурнье, который сейчас больше известен во всём мире как Al

 
Гурт  CoverJam

Гурт CoverJam

На цьому б все і закінчилось, якби не смерть Сергія Кузьмінського з Гадюкіних. Ми подумали, що кльово було б зробити кавер-паті на гадюкіних, в честь пам'яті Кузі. І зробили.Так ми побачили, що можемо чогось досягти, і сам процес дуже сподобався.

 
 
Ctrl 1 2 3 Ctrl
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска