Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Віктор Морозов Миколай на барикадах (2013 р.) 6.59 Mb
Віктор Морозов Била мене мати 6.39 Mb
Віктор Морозов Му-му 6.40 Mb
Віктор Морозов Oh my Dear Ukraine 2.46 Mb
Віктор Морозов Треба встати і вийти 3.69 Mb
Потік Афіші MP3 Товари Інформація

Автори / Віктор Морозов / «Серце батяра» стане доступне всім

2 травня у Львові, на площі Ринок, в межах третього львівського Дня батяра, музикант Віктор Морозов презентуватиме свій новий альбом батярських пісень «Серце батяра». Про це 27 квітня повідомив координатор свята, радник міського голови з питань розвитку туристичної інфраструктури Андрій Сидор.

«Перший компакт-диск «Тільки у Львові», який ми випустили 8 років тому, складався винятково зі старих батярських пісень, написаних у 20-30-х роках минулого сторіччя і лише трошки стилізованих, то цього разу я вирішив показати, що традиція батярства живе, тож у цьому альбомі переважно сучасні батярські пісні», - розповів Віктор Морозов.

До альбому входить 14 основних треків та 6 бонусних. Більшість текстів написані Андрієм Панчишином, на музику Віктора Морозова.

«Більшість пісень з нового альбому ще ніким не чуті. Деякі оспівують різних колоритних персонажів, наприклад, перша пісня називається «Зеник», друга – «Дорота», третя – «Абрам». Також ми включили до альбому декілька старих пісень, наприклад, основну - «Серце батяра», від авторів всім відомої «Тільки у Львові». Декілька пісень, написаних у театрі «Не журись» наприкінці 80-х це пісні на тексти Юрія Винничука, котрі однак дуже підходять за змістом - «Львівське пиво», «Чорна кава», а також є одна пісня на вірші Віктора Неборака про левандівського батяра», - розповів у коментарі Віктор Морозов.

ZAXID.NET

 
 

Додав Art-Vertep 27 квітня 2010

Про автора

Віктор Морозов народився 15 червня 1950 р. у м. Кременець Тернопільської області.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска