Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Інформація

Автори / Фестиваль ГОГОЛЬFEST / Нова локація фестивалю «ГОГОЛЬFEST-2010»

ГОГОЛЬFEST-2010 урятовано: фестиваль, хоч і в дещо зміненому форматі, відбудеться 4-12 вересня на кіностудії ім. Довженка, керівництво якої зголосилося стати нашим партнером. На запропонованих ГОГОЛЬFESTу локаціях відбудуться театральна програма (зокрема український театральний шоукейс), музична, візуальна, літературна та кінопрограми, а також майстер-класи запрошених митців. Оновлену програму фестивалю дивіться нижче.

З 15 липня до 26 серпня 2010 року триватиме акредитація преси, а також запис на індивідуальні інтерв’ю з гостями та організаторами ГОГОЛЬFEST. Для того, щоб акредитуватися, потрібно заповнити акредитаційну форму на сайті фестивалю. Акредитовані журналісти отримають доступ у зону преси на майдані Незалежності під час перформансу-відкриття, а також на майданчики фестивалю на кіностудії ім. Довженка, вечірки та клубні концерти (обмеження доступу на певні події залежатиме від загальної кількості глядацьких місць на окремих локаціях).

Перша фестивальна прес-конференція ГОГОЛЬFEST, на якій журналісти отримають картки акредитації, відбудеться 2 вересня 2010 року. Зараз триває активна підготовка майданчиків на кіностудії ім. Довженка, а також поновлення домовленостей із гостями фестивалю, яким уже було повідомлено про скасування ГОГОЛЬFEST у зв’язку з ремонтом у приміщенні Мистецького Арсеналу. Стежте за подальшими новинами!

Додаткова інформація та акредитація: Тетяна Олійник, to@gogolfest.org.ua, 067-446-7500

Наша веб-сторінка: www.gogolfest.org.ua

Оновлена програма ГОГОЛЬFEST:

Подія року – відкриття ГОГОЛЬFEST спільним перформансом «Multiverse» іспанського театру La Fura dels Baus (Барселона, Іспанія) та театру «Дах». Грандіозна вистава відбудеться 4 вересня на майдані Незалежності (Київ). У постановці будуть задіяні майже 100 учасників. ГОГОЛЬFEST оголосив набір волонтерів, які візьмуть участь у виставі. Планується пряма трансляція на одному з українських телеканалів.

Вистава «Multiverse» (назву можна перекласти як «множинний всесвіт») покликана продемонструвати єдність та різноманіття множинних світів. Серед «фірмових» елементів La Fura dels Baus – «human net» (сітка з людських фігур), колесо, яке символізує рух всесвіту, і 10-метровий манекен; шоу супроводжуватиметься феєрверком. Музику до вистави створено спільно гуртом «Даха Браха» і композитором La Fura dels Baus.

ГОГОЛЬFEST.Театр

Куратор програми – Владислав Троїцький

Підтверджені учасники:

4 вересня «Le pere tralalere» (реж. Сильвен Крезво), театр La Colline (Франція).

6 вересня «Tip of the tongue» (реж. Лукас Банґертер), театр PLASMA (Швейцарія).

11 вересня «Ежик и медвежонок», Незалежний театральний проект при Центрі ім.Меєрхольда (Росія).

«Скіфські камені» (реж. Вірляна Ткач і Ватоку Уено), театр La MaMa (Україна-США).

12 вересня «Копы в огне», ко-проект арт-груп Le Cirque de Sharles La Tannes, How2make і Proknockers (Росія).

«KSCMDF», Liquid Theatre (Росія).

Український театральний шоукейс

4 вересня

 • «Щуролов» (реж. О.Богомазов), театр «Вільна сцена» (Київ).
 • «Король Лір» (реж. О.Ходжакулі), театр ім.Курбаса (Львів).

5 вересня

 • «Натомість народжена» (реж. Л.Венедиктова), театр «Вільна сцена» (Київ).
 • «Між двох сил» (реж. В.Кучинський), театр ім.Курбаса (Львів).
 • «Вишневий сад» (реж. Я.Федоришин), театр «Воскресіння» (Львів).
 • «Dreams of the Lost Roads» (реж. В.Троїцький), ЦСМ «ДАХ» (Київ).

6 вересня

 • «Едип. Собача будка» (реж. В.Троїцький), ЦСМ «ДАХ» (Київ).
 • «Король Олень» (реж. А.Віднянський), Угорський національний театр ім.Д.Ієша (Берегово).

7 вересня

 • «Солодка Даруся» (реж. Р.Держипільський), Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр (Івано-Франківськ).
 • «Вишневий сад» (реж. Л.Паріс) (Київ).

8 вересня

 • «Майже спектакль по майже Піранделло» (реж.В.Троїцький), ЦСМ «ДАХ» (Київ).
 • «Обломофф» (реж.М.Осипов), театр «Нова сцена» (Харків).
 • «Квартет-а-тет» (реж. Раду Поклітару), театр «Київ Модерн Балет» (Київ).

9 вересня

 • «Граємо Чонкіна» (реж. А.Кобзарь, А.Самінін), Київський театр драми та комедії на Лівому березі (Київ).

10 вересня

 • «Щастя» (реж. А.Білоус), спільний проект Нового театру на Печерську та Театральної майстерні А.Білоуса (Київ).

11 вересня

 • «Куди подує вітер» (реж. О.Лисовець), Київський театр драми та комедії на Лівому березі (Київ).

ГОГОЛЬFEST. Музика

Куратор програми – Ірина Горбань

Куратор програми академічної музики – Вікторія Польова

Музична програма фестивалю включає великі концерти, академічну музику та клубні вечірки. Свої програми в рамках ГОГОЛЬFEST представлять фестивалі Джаз Коктебель та Jazz in Kyiv. Підтверджені учасники: Jazzsteppa (Велика Британія); спеціальний проект-опера «Діти Видри» московського композитора-неоакадеміста Володимира Мартинова, московського ансамблю «Opus Post» і тувинського ансамблю «Хуун-Хуур-Ту»; спільний виступ акордеоніста Кіммо Похьйонена (Фінляндія) та гурту «Даха Браха» (Україна).

ГОГОЛЬFEST.VAP

Кураторка програми VAP – Катя Бочавар (куратор міжнародних проектів у США, Швейцарії, Росії, Німеччині, Франції, Великій Британії), дизайнер російського павільйону на Венеційській бієнале у 2009 році.

Відкриття програми - 5 вересня 2010 року.

Концепція візуальної програми (VAP) зазнала найбільших змін, адже більшість проектів планувалися спеціально під приміщення Мистецького Арсеналу. Отже, в рамках ГОГОЛЬFEST-2010 будуть представлені такі напрямки: video art, sound art, performance art, інсталяції site specific.

Перелік кураторів та організацій, які беруть участь у програмі VAP Гогольfest-2010: Вардіт Ґросс (Ізраїль), Марат Гельман (Музей Сучасного Мистецтва PERMM, Перм), Ольга Свіблова (Мультимедійний комплекс актуальних мистецтв, Москва), Марія Байбакова (Baibakov Art Project, Москва), Анна Франц (Cyland Media Lab, Нью-Йорк), Кристина Штейнбрехер (Sputnik Art Foundation, Москва), Independent Curators International, Нью-Йорк), Олеся Туркіна (Державний Російський музей, Санкт-Петербург), Євген Солонін (PinchukArtCentre, Київ). Серед українських митців, які братимуть участь у ГОГОЛЬFEST.VAP – Анна Надуда, Лариса Венедиктова, Анна Звягінцева та ін.

ГОГОЛЬFEST. Кіно

Куратор програми – Максим Ільяшенко

Цього року ми підготували власні програми з найкращих фільмів за останні два роки: документальні (non-fiction) короткометражні фільми, а також експериментальне кіно та відеоарт. Традиційно будуть представлені програми партнерів ГОГОЛЬFEST – МКФ «Молодість», Arthouse Traffic, Cinefantom, КИНОТЕАТР.DOC, ретроспектива фільмів Фелліні та інші.

Окрім того, ГОГОЛЬFEST став учасником фестивалю Instant Video (мережевий фестиваль, що кожної осені проходить у 5 країнах, 10 містах; офіційна сторінка фестивалю http://instantsvideo.com).

ГОГОЛЬFEST.Література

Куратор проекту Літреактор 1.0 – Любко Дереш

У рамках літературної програми відбудеться I-й Літературний семінар-лабораторія «Літреактор 1.0», що має на меті переосмислення сучасної української дійсності в міфологічному та символічному ключі.

 
 

Додав Art-Vertep 08 липня 2010

Про автора

Мета проекту: Об’єднання видатних сучасних українських художників, філософів, музикантів, письменників та режисерів, а також продюсерських та меценатських сил й усіх, кому не байдужа доля сучасного українського мистецтва, навколо імені та

Автори пов'язані с новиною

Центр сучасного мистецтва Дах , Театр Вільна сцена , Театр імені Леся Курбаса , Любко Дереш

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска