Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Статті Інформація

Автори / Мистецька аґенція Арт-Вертеп / «Живий буккросинг» в рамках Другого фестивалю молодих видавців і редакторів

 

Літклуб “МАРУСЯ” пропонує не звичайний анонімно-пасивний обмін книжками, а інтерактивний: книжку, яку ви «відпускатимете» в люди, потрібно буде презентувати в оригінальний спосіб так, щоб її захотіли прочитати інші учасники акції.

Ваша презентація у вільному форматі має тривати не більше 3 хв. Це може бути що завгодно – від банального переказування змісту чи біографії автора до захоплюючої історії про те, як ця книга потрапила до вас, чи чому ви обрали саме її для «Живого буккросингу».

У результаті голосування всіх учасників буде визначено найкращого «презентатора книги», який матиме право першим обрати книжку із запропонованих іншими, другий у рейтингу обиратиме другим і т.д.

Головне правило:без книжки приходити не можна. Книголюби, які прийдуть без книжки, до участі у заході допущені не будуть.

Порада: обираючи книгу, орієнтуйтесь на смак такого вибагливого читача, як ви самі, і пам’ятайте, що лише класна та дійсно варта прочитання книга допоможе вам стати першим.

Дата і час: 12 травня, 18:00
Організатори: літературний клуб «МАРУСЯ», культурно-видавничий портал «Читомо»
Контактна особа: Анастасія Печериця (тел.: 093-981-64-71)

Детальніше про «Живий буккросинг» на сайті: www.marusia.org.ua

Детальніше про Другий фестиваль молодих видавців і редакторів читайте тут: www.chytomo.com

Інформаційні партнери: Читомо, Друг читача, Буквоїд, ЛітАкцент, АртВертеп, Трансліт, Сумно, Українська літературна газета

 
 

Додав OksanaY 09 травня 2011

Про автора

Мистецька Агенція «Арт-Вертеп» - громадська організація, заснована у 2001 році. Діяльність Аґенції охоплює всі напрямки сучасного мистецтва: музика, кіно/театр, література, образотворче мистецтво; ярмарки, спортивні змагання, історичні

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска