Увійти · Зареєструватися
Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Форум видавців / Презентація книги «Літня літературна школа 2011. АЛЬМАНАХ»

У рамках Львівського міжнародного літературного фестивалю (Форум видавців у Львові) 16-ого і 18-ого вересня презентують книгу «Літня літературна школа 2011. Альманах», що вийшла у видавництві «Крок». До книги увійшли кращі тексти молодих поетів і прозаїків, які протягом 6 днів навчились на Літшколи у серпні 2011 року. За словами упорядника альманаху Дмитра Стретовича, учасники літшколи – це майбутній основний склад української літератури.

Всього до альманаху увійшло 30 авторів. Кожен текст дизайнер стронґовський проілюстрував дудлами – малюнками від руки авторів.

«На противагу численним розмаїтим збіркам молодих авторів різного ступеню провінційності, альманах літшколи вийшов переконливішим. Радує, що амбіції представлених молодих авторів не обмежуються фактом публікації в альманасі, та й розрив поміж їх творами та текстами лекторів не відчувається. «Літшколівці» вже заявляють про себе, тим цікавіше спостерігати їх розвиток на ранньому етапі», - вважає стронґовський, який оформлював книгу.

Участь у презентації візьмуть лектори ІІ Літньої літературної школи: Завен Баблоян, Олександр Гаврош, Богдана Матіяш, Антон Санченко, Гриць Семенчук, стронґовський, а також учасники і організатори Літшколи.

Програма презентації:

  • власне презентація книги;
  • читання уривків авторами;
  • спілкування з глядачами/читачами;
  • автограф- і фотосесія.

У рамках Форуму видавців відбудеться дві презентації альманаху:

  1. 16 вересня, 16:00, виставковий намет видавництва «Крок» на просп. Свободи.
  2. 18 вересня, 16:00, книгарня «Є» (просп. Свободи, 7)

Контактна особа: Дмитро Стретович (тел.: 068-803-24-97) 

 
 

Додав Chyzh 12 вересня 2011

Про автора

Форум видавців у Львові – це унікальний комплекс виставкових та ярмаркових заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих, перш за все, на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в су

Автори пов'язані с новиною

Олександр Гаврош , Богдана Матіяш , Григорій Семенчук , Стронґовський

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска