Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Культура / Цікаві мистецькі події для вболівальників Євро-2012 у Києві

Крім головних подій ЄВРО-2012, на вболівальників та гостей міста чекають різноманітні культурні події. Так, з 8 до 23 червня у Національній Філармонії України відбудеться IX Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця. Конкурсанти змагатимуться у двох вікових категоріях – середня (14-19 років) та старша (16-33 роки). До Києва приїхали конкурсанти з 14 країн світу, серед яких: Азербайджан, Білорусія, Грузія, Італія, Канада, Китай, Латвія, Литва, Південна Корея, Росія, США, Україна, Франція та Японія. Зрозумілою мовою емоцій та відчуттів 10 та 18 червня актори Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва вразять поціновувачів класичного мистецтва виставою «Травіата» Джузеппе Верді.

Дев’ятий міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій» запрошує гостей 22-23 червня на Співоче поле. Вболівальники і туристи потраплять до країни аутентики й природності, де лише жива музика, живі люди, жива історія і жива культура. Після завершення концерту, усі прихильники футболу також зможуть переглянути матч на великому, повнометражному екрані та вболівати за улюблені команди, які гратимуть у Гданську та Донецьку 22 та 23 червня.

Також 23 червня Київський національний академічний театр оперети запрошує гостей столиці на оригінальний романтичний мюзикл на музику українських композиторів «Welcome to Ukraine або подорож у кохання», що представить романтичні історії та обряди всіх регіонів України.

Крім того, триває перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва 24 травня - 31 липня. Витвори сучасного мистецтва представляють 110 митців із 42 країн світу, які є зірками світової арт-сцени.

До уваги вболівальників також перший міжнародний фестиваль сучасної скульптури. Протягом місяця, з 2 червня до 2 липня, в одному із наймальовничіших куточків Києва – у Національному ботанічному саду ім. Миколи Гришка – представлені скульптури українських та міжнародних авторів уже визнаних та молодих майстрів.

Протягом червня, два рази на тиждень, Золоті Ворота відкриватимуться для того, аби представити найцікавіші музичні колективи Польщі та України у проекті "Відкрита Брама: музичні уїкенди UA/PL". Рок, експериментальна електронна музика, джаз, академічна музика – коктейль звуків в одній з найдавніших будівель Східної Європи.

Продовжує роботу і «Європейське містечко» під аркою Дружби народів. Там усі охочі зможуть побачити цікаві проекти, дізнатися про досвід міжнародної співпраці в одинадцяти різни сферах життя. В інтерактивний та неординарний спосіб у містечку популяризують ідеї європейської інтеграції та співробітництва.

З 9 до 30 червня у столиці відбудеться головний урбан-фестиваль і перший в Україні арт-кластер – «I Love Kiеv». У галереї «Лавра» протягом 20 днів працюватимуть кафе, художні виставки, маркетдизайнерських речей, воркшопи та майстер-класи. Кожні вихідні – концерти та fashion-покази. Кожного дня – фільми у кіноклубі, прокат велосипедів, настільний теніс та інші види діяльності. Головні футбольні матчі – на великому екрані під відкритим небом.

А от запланований краєзнавчий фестиваль України «Switch on Ukraine in one day», який планувався у столиці з 10 червня до 2 липня на території Національного музею народної архітектури та побуту у с. Пирогово не відбудеться.

 
 

Додав ceny bab 10 червня 2012

Про автора

Розділ "Культура" містить інформацію, яка не може бути віднесена до конкретного Автора і стосується подій української культури.

Автори пов'язані с новиною

Фестиваль Країна мрій , Мистецький Арсенал , Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project , Польський Інститут у Києві

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска