Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Оксана Забужко / «Музей покинутих секретів» у півфіналі премії «Анґелус»

В понеділок, 19 серпня Анджей Завада член журі літературної премію "Ангелус" оголосив список з 14 книг, які потрапили в півфіналі Премії. Від України у півфінал потрапив роман "Музей покинутих секретів" Оксани Забужко. Про це йдеться на офіційному сайті Премії.

Організатором і засновником премії "Ангелус"  є польське місто Вроцлав. Присуджу­ється щорічно за кращу прозову книжку польською мовою. На конкурс журі відібрало роботи понад 40 авторів. Переможець отримає 150 тис. злотих (близько 375 тис. грн.) Результати оголосять 16 жовтня.

Нагадаємо, що лауреатом першої премії "Ангелус" у 2006 році став Юрій Андрухович із романом "12 обручів". У 2012-му році "Ангелус" отримав Міленко Ерговіч. Серед фіналістів минулого року був і Андрій Бондар з книгою "Historie wa?ne i niewa?ne", яка побачила світ 2011 у Вроцлаві.

gazeta.ua

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/culture/_muzej-pokinutih-sekretiv-oksani-zabuzhko-u-pivfinali-premiji-an-elus/512207">Gazeta.ua</a>

 
 

Додав nady 20 серпня 2013

Про автора

Коротка біографічна справка Оксана Забужко — одна з провідних українських письменників свого покоління, є автором трьох поетичних книжок: «Травневий іній» (1985), «Диригент останньої свічки»

Автори пов'язані с новиною

Юрій Андрухович , Андрій Бондар

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска