Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Роман Коваль / У Києві відбудеться презентація фотоальбому, присвяченого вшануванням холодноярських героїв

21 серпня 2013 р. о 19.00 у Києві, в Національному музеї Тараса Шевченка (бул. Тараса Шевченка, 12) буде презентоване позацензурне видання “Історії України-Русі” Миколи Аркаса. Цього ж вечора буде представлено фотоальбом “Свято, що кличе до бою” (редактор-упорядник та автор передмови Роман Коваль). Це видання розповість про вшанування холодноярських героїв, яке перетворилося на свято українського духу та соборності. Відбулося воно 20 – 21 квітня 2013 р. на Чигиринщині – батьківщині Богдана Хмельницького, Максима Залізняка та Василя Чучупака. У фотоальбомі вміщено 325 світлин, які зафіксували найяскравіші моменти вшанувань. Співтворцями прекрасного альбому стали фотомитці Володимир Калюжний, Григорій Юрик, Володимир Захарук, Андрій Кравець, Вікторія Пришутова, Настя Сніжна, Роман Чорномаз та інші фотографи, які зберегли щасливу мить у бутті українського народу.

На переконання народного депутата Юрка Сиротюка, вшанування в Холодному Яру стало головною культурною подією року в Україні.

Параметри видання такі: “Свято, що кличе до бою”. – Київ – Кам’янець-Подільський: “Медобори”, 2013. – 128 с., ширина 240 мм, висота 170 мм, папір крейдований, 115 гр., друк кольоровий усіх сторінок, палітурка тверда, повнокольорова, глянцева. Наклад 1000 пр.

“Холодний Яр, який оспівали Тарас Шевченко та Юрій Горліс-Горський, наснажує нас і духовно підтримує. – так завершує передмову до видання Роман Коваль. – І кожна добра справа, яку робимо для відродження його слави, ошляхетнює насамперед нас. На світлинах, які після Холодноярського свята 2013 року надсилали мені друзі й приятелі, я побачив стільки посмішок, стільки сонячних ликів, що вирішив зафіксувати цю радісну мить буття українського народу у фотоальбомі, який ви тримаєте у своїх руках. Обнімаю кожного, хто був щасливий у Холодному Яру! До зустрічі на холодноярських стежках!”

На презентації звучатимуть бандури Михайла Коваля і Тараса Силенка та гітари Григорія Лук’яненка й Володимира Самайди.

Історичний клуб “Холодний Яр”, cossackland.org.ua

 

 
 

Додав nady 20 серпня 2013

Про автора

Роман Коваль народився 10 квітня 1959 р. в м. Горлівці Донецької області в родині вчителів - Надії Василівни Курило та Миколи Федотовича Коваля. Українець. Освіта вища медична (Київський медичний інститут, лікувальний факультет, 1982 р.).

Автори пов'язані с новиною

Історичний клуб Холодний Яр ,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска