Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Кінофестиваль Молодість / Кінофестиваль "Молодість" оголосив українську програму

2 жовтня відбулася прес -конференція МКФ " Молодість", присвячена українській програмі фестивалю. Організатори оголосили національний конкурс , міжнародні короткометражний і студентський конкурси, журі національного конкурсу, а також розповіли про деталі показу " За двома зайцями " під відкритим небом

Відбіркова комісія МКФ «Молодість» обрала в національний конкурс 23 найновіші українські короткометражні фільми.

Національний конкурс судитиме журі у складі Сергія Тримбача, продюсера Максима Онопрієнка , продюсера Наталі Мокрицької та актриси Вікторії Малекторович .

У міжнародному повнометражному конкурсі Україну представить фільм Дмитра Мойсеєва « Такі красиві люди». Є український учасник і в міжнародному студентському конкурсі «Молодості». Ним став короткометражний фільм Філіпа Сотніченка « Обійми ».

У міжнародному короткометражному конкурсі Україна представлена ??роботою Ірини Цілик « Помин », а також стрічкою Марини Рощино «Так закінчилося літо», яка також бере участь в національному конкурсі.

Спеціальною подією фестивалю стане українська прем'єра документального фільму « Хворісукалюди » Юрія Речинського , який отримав головний приз « Серце Сараєво » в секції «Найращий документальний фільм » на Сараєвським кінофестивалі. 2 роки тому Юрій Речинський дебютував зі своєю короткометражкою « Sickfuckpeople » в національному конкурсі « Молодості». Той фільм режисер зняв самостійно. Цього року Речинський представляє на фестивалі фільм , знятий у копродукції з Австрією.

Легендарний фільм «За двома зайцями » на « Молодості » покажуть з відреставрованою українською фонограмою . Показ відбудеться 20 жовтня о 18:00 на Майдані Незалежності .

 
 

Додав nady 03 жовтня 2013

Про автора

Сорок років тому в Києві народився дводенний фестиваль-огляд студентських фільмів Київського державного інституту театрального мистецтва, на якому презентували усього 33 стрічки.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска