Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Мистецький Арсенал / Заходи до Дня Народження Шевченка в Мистецькому Арсеналі

У Мистецькому Арсеналі в рамках проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/ презентують книжки  про життя і творчість Тараса Шевченка  від українських видавництв «Либідь», «Веселка», «Видавець Корбуш».

Презентації будуть 9 березня о  15:00 – 18:00 год.

Додамо,  09 на 10 березня у Мистецькому Арсеналі відбудеться ніч кіно, музики і поезії «ДОБА ШЕВЧЕНКА» - кульмінація проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/.

21:00 – презентація фільму «Тарас Шевченко. IDентифікація» для широкої аудиторії.

22:30 – виступ вокального дуету «ТЕЛЬНЮК: Сестри».

Нагадаємо, експозиція презентує понад 50 художніх творів Т.Г.Шевченква з колекції Національного музею Тараса Шевченка. Вишукані акварелі та філігранні офорти 1830 – 1850-х років пов’язані з основними етапами життєвого шляху майстра: серед енциклопедичних і водночас маловідомих творів унікальною є серія рисунків, створена Тарасом Шевченком під час Аральської, Каратауської експедицій та у Новопетровському укріпленні, яка досі не була представлена широкій публіці.

Проект ШЕВЧЕНКО/MANIA/ дарує відвідувачам Мистецького Арсеналу виняткову можливість по-іншому осмислити слова Кобзаря, які пам’ятаємо ще зі шкільних років, побачити документальні фото, артефакти, пов’язані з його життям та творчістю – нагоду поглянути на Тараса Шевченка зблизька, як на митця і поета, поза підручниковими міфологемами та нашарованими інтерпретаціями.

У масштабній відео-інсталяції «Наш Шевченко» відомого режисера Сергія Проскурні з кожного екрану промовляють школярі, студенти, поети, вчителі, митці, аптекарі, спортсмени, пожежники, перукарі, журналісти, люди різних соціальних та вікових середовищ. 365 відео-сюжетів демонструють, що Шевченко – актуальний, сучасний є у кожному з нас, і в кожного він свій.

У рамках проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/ Мистецький Арсенал спільно з Державним агентством України з питань кіно та Національним центром Олександра Довженка вперше в Україні презентують колекцію фільмів "Шевченко 200": збірку найвідоміших художніх фільмів про Шевченка, які створили кінематографічний канон репрезентації поета як національного  генія та пророка. Фільми демонструватимуться у кінозалі в експозиції Мистецького Арсеналу.

В екпозиції ШЕВЧЕНКО/MANIA/ в рамках проекту «Стіна пророка» відбудеться відкрита акція "Лист у Майбутнє", реалізована разом зі спільнотою "Манускриптум". Всі охочі можуть долучитися до створення листа для наступних поколінь - висловити свої сподівання, надії та побажання, адже останні події у країні змінили всіх нас, і бачення нашого спільного майбутнього набуло нових обрисів. "Манускриптівці" - майстри каліграфії візуалізують усі думки в єдиний мистецький об'єкт, який стане частиною експозиції ШЕВЧЕНКО/MANIA/.

У Мистецькому Арсеналі вперше представлено науково-освітній портал «Тарас Григорович Шевченко» - унікальний веб-ресурс, який концентрує максимальну інформацію про життя і творчість Кобзаря. Ініціатором створення веб-ресурсу виступив Національний центр «Мала академія наук України».

Традиційно, впродовж роботи виставки у Мистецькому Арсеналі працює Інноваційний освітній проект для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

ПРОЕКТ ШЕВЧЕНКО/MANIA/

ГОДИНИ РОБОТИ

11:00 – 20:00

Без вихідних

Вартість вхідного квитка:

повний – 40 грн., пільговий – 20 грн.

Для дітей до 12 років – вхід безкоштовний.

Понеділок – з 11:00 до 16:00 вхід вільний.

 
 

Додав nady 08 березня 2014

Про автора

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" сьогодні є одним з найбільш перспективних проектів у галузі культури України, а у майбутньому має стати одним із найпотужніших світових музейно-виставкових комп

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска