Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Статті Інформація

Автори / Андрій Курков / Андрій Курков удостоєний найвищої нагороди Франції

На Книжковому Арсеналі українському письменнику Андрію Куркову вручили Орден Почесного Легіону. Про це заявив директор Французького інституту в Україні Рікто Саті.

"Курков найбільш відомий український письменник у світі. Пише російською, але є українським патріотом, - розповідає Саті. - Нещодавно французький автор Бернар-Анрі Леві сказав, що сьогодні Київ є столицею Європи. Весь світ бачить, як зараз в Україні підтримують цивілізаційні ідеї Європи." Цьогоріч Франція є почесним гостем 4-го Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал", який стартував 8 квітня у Києві.

"Франція має серйозну державну політику в галузі літератури. Вона є однією з ключових у нашій країні, - пояснює директор інституту. - У нас існує багато програм підтримки видавництва книжок іноземними мовами." Нині в Києві триває фестиваль "Французька весна". Багато подій форуму будуть представлені саме на Книжковому Арсеналі.

Ольга Богачевська, gazeta.ua

 
 

Додав ceny bab 09 квітня 2014

Про автора

Андрій Курков народився у 1961 у селі Будогощ Ленінградської області. З раннього дитинства живе у Києві. 1983 — Закінчив Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. З 1985 по 1987 служив охоронцем в Одеській тюрмі. Пи

Автори пов'язані с новиною

Книжковий Арсенал

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска