Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Сергій Жадан Інстаграм (2014 р.) 3.19 Mb
Сергій Жадан Закачати альбом "Зброя пролетаріату" (2012 р.) (zip-альбом) 75.91 Mb
Сергій Жадан Зброя Пролетаріату (2012 р.) 7.51 Mb
Сергій Жадан Білі люди (feat Ю.Єфремов, А.Кириченко) 2013 р. 5.93 Mb
Сергій Жадан Боксери (разом із "Собаками у космосі", 2008 р.) 4.13 Mb
Сергій Жадан Радість - це те, що дається з боєм (Жадан & Бабкин & Состояние души) (live in Черчіль, 2012) 5.23 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Сергій Жадан / Чернівчанин Артем Колядинський готує ілюстрації до нової книги Жадана

Книжка-комікс з CD «Бійся за неї» - це збірка віршів Сергія Жадана, які він разом із рок-гуртом «Собаки в космосі» поклав на музику (композиції будуть на диску). Над ілюстраціями до книги працює чернівецький художник і дизайнер Артем Колядинський.

- Почалося все з того, що Сергій Жадан під час книжкового ярмарку у Ляйпцінгу запропонував видати новий диск, над яким він працював разом із музикантами з гурту «Собаки в космосі», - розповідає президент фестивалю «Meridian Czernowitz» Святослав Померанцев. – Часу на обговорення проекту у нас було багато, ми пили вино, радилися і подумали, що якщо CD перетворити у книжковий формат, то можна зацікавити таким продуктом як прихильників літературної, так і музичної творчості Жадана.

Наразі робота над книгою у розпалі.

- Зараз працюю над ескізами, - розповідає Артем Колядинський. – Багато часу йде на вигадування композицій коміксів до кожного тексту.

Книга-комікс має побачити світ восени, а відтак буде тур у її підтримку під прапорами фестивалю, який об’єднає 13 міст. Стартуватиме він у Харкові, презентують книгу у Чернівцях та Івано-Франківську, Львові, а також у Любліні, Варшаві, Кракові, Нюрнберзі, Мюнхені, Штутгарті, Гамбургу, Берліні, а завершать тур у Києві.

Нагадаємо, А. Колядинський також створював ілюстрації до книги швейцарського поета Р. Вальзера у перекладі Юрія Андруховича.

vidido.ua

 
 

Додав ceny bab 31 травня 2014

Про автора

Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст, органзіатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих перфоменсів та акцій громадянської непокори. Автор кількох книжок віршів та прози. Живе і працює в&nb

Автори пов'язані с новиною

Собаки в космосі , Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ ,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска