Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Гурт мандрівних дяків Вертеп Похороночка 4.76 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Отче (2019) 6,79 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп А вчора-звечора (колядка 2017) 6.85 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Ультрас Андрійко (2016) 6.46 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (Василь) (2015) 3.04 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Осінь (На південь...)2015 8.89 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Гурт мандрівних дяків Вертеп / Потяг єднання їде на Схід!

Із Києва на Донбас вирушили бійці культурно-мистецького фронту.
Уперше понад 200 митців, освітян, журналістів, волонтерів, громадських діячів долучилися до всеукраїнської акції «Потяг єднання України «Труханівська Січ». 

Учасники мистецько-агітаційного потяга, який 20 квітня вирушив за маршрутом Київ–Полтава–Харків–Бахмут–Червоний Лиман–Слов’янськ–Краматорськ–Дружківка–Костянтинівка–Лозова–Красноград, виступатимуть із концертами, лекціями, майстер-класами у військових частинах, школах, будинках культури й інших закладах. 

«На Донбас їдемо, як до своїх, – поділився з кореспондентами «Вечірки» Тимофій Хом’як, керівник гурту «Вертеп». – Тільки цьогоріч уже вдесяте прямуємо туди. А за два роки відіграли на Донбасі майже 100 концертів. Головне – ми знаємо, що на нас чекають. Можливо, ми погано стріляємо з автомата, але наша музика, наше слово влучають у ціль. Хочемо підтримати хлопців, які воюють у зоні АТО. Адже тривалий час тамтешнє населення перебувало під страшним гнітом російської пропаганди. Але, знаєте, коли починаємо співати пісню «Любо, братці, любо…», у глядачів одразу покращується настрій».

За традицією, кожна добра справа завершується успішно, якщо її благословляє Бог. Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет теж прийшов провести учасників мистецько-агітаційного потяга та благословити їх: «Ми починаємо дуже важливу акцію «Потяг єдності», тож помолімося за те, що він привіз нас до перемоги…»

«Це лише перша ластівка, – дивлячись на потяг і задоволено посміхаючись, зауважує чоловік на ім’я Василь. Він працює водієм в екскурсійному бюро і, почувши музику, прийшов підтримати учасників акції. – Такі поїздки давно потрібно було організовувати. Тоді, можливо, не було б такої ситуації на Сході України, як зараз. І добре, що перед Великоднем вирушає цей гарний і потрібний потяг. Хай їм щастить…»

Пасажири незвичайного потяга також везуть великодні подарунки для військових та дітей, які перебувають у прифронтовій зоні. Чимала частина з них виготовлена дитячими руками.

Марина Марченко, газета Вечірній Київ

 

 
 

Додав ceny bab 27 квітня 2016

Про автора

ВЕРТЕП (Гурт мандрівних Дяків) Заснований 8-го березня 2001 року в м. Дніпро.  В репертуарі гурту більше сотні композицій в різноманітних музичних стилях і напрямках.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска