Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Сергій Жадан Інстаграм (2014 р.) 3.19 Mb
Сергій Жадан Закачати альбом "Зброя пролетаріату" (2012 р.) (zip-альбом) 75.91 Mb
Сергій Жадан Зброя Пролетаріату (2012 р.) 7.51 Mb
Сергій Жадан Білі люди (feat Ю.Єфремов, А.Кириченко) 2013 р. 5.93 Mb
Сергій Жадан Боксери (разом із "Собаками у космосі", 2008 р.) 4.13 Mb
Сергій Жадан Радість - це те, що дається з боєм (Жадан & Бабкин & Состояние души) (live in Черчіль, 2012) 5.23 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Сергій Жадан / Сергій Жадан розповів, куди витратить 100 000 грн від Президента

Український письменник і музикант, лауреат премії «Українська книжка року – 2016» Сергій Жадан передасть тримані кошти дітям Луганщини. Про це він заявив на своїй Фейсбук-сторінці.

У повідомленні Сергій Жадан подякував Президенту України Петру Порошенку за відзначення премією його книги «Месопотамія», яку видав «Клуб сімейного дозвілля». Але також нагадав, що влада, як і представники мистецтва, не має забувати про відповідальність.

«… мені здається, що саме сьогодні і позиція мистецтва, і позиція влади мають характеризуватись словом відповідальність». Переконаний, що і представники влади, і представники суспільства рівною мірою мають нести відповідальність за те, що діється з нами всіма. Ми бачимо, що держава іноді, на жаль, не може (чи не хоче) цю відповідальність нести. В такому випадку відповідальність перекладається на нас – тих, хто цю владу обрав. Саме тому ми з видавцями хочемо ще раз подякувати Вам за цю премію і передати її на потреби дитячих закладів Луганської області», – повідомив Сергій Жадан.

За словами письменника, він із друзями-волонтерами вже певний час допомагає дитячим садочкам та інтернатам на Луганщині. Сергій Жадан висловив сподівання, « що в майбутньому волонтери не матимуть необхідності перебирати на себе функції державних органів, оскільки держава буде сумлінно й ретельно виконувати свої обов’язки, виходячи, передусім, з почуття тієї-таки відповідальності».

Нагадаємо, розмір грошової частини премії «Українська книжка року» становить 100 000 грн. При цьому 50% отримує автор книги, ще 50% – видавець.

cultua.media, Людмила Шевченко

Фото з Фейсбук-сторінки Сергія Жадана

 
 

Додав ceny bab 02 серпня 2016

Про автора

Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст, органзіатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих перфоменсів та акцій громадянської непокори. Автор кількох книжок віршів та прози. Живе і працює в&nb

Автори пов'язані с новиною

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска