Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Київ / Прозово-поетичний вечір до Дня Матері "Нотатки на памперсі"

14 ТРАВНЯ

вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота»

Учасники: Іван Андрусяк, Леся Воронина, Олександр Дерманський, Олена Захарченко, Ірена Карпа, Олаф Клеменсен, Олеся Мамчич, Дзвінка Матіяш, Галина Ткачук, а також фольк-дует “Зелена Гичка”.

Коли письменник зустрічається з дитям, здається – все, капець, творчість закінчилась і зів”яла: починаються памперси. З-під дивану вилазить памперс, веселий і закаканий. Він голосно сміється. Письменник плаче. Ніч. Дитина не спить… Уже сьому годину не засинає… Отак і сидять – памперс, дитина й письменник…

Спробі розвінчання цього розповсюдженого міфу і присвячені НОТАТКИ НА ПАМПЕРСІ. Письменники розкажуть про свій досвід зустрічі із ДИТИНОЮ, і те, як згаданий досвід уплинув на їхню творчість.

Цільова аудиторія – дорослі з дітьми, однак акцент саме на дорослій аудиторії. Літературна акція, у першу чергу, це дитячі твори, читані для дорослих, цікаві для дорослих і подані у контексті, найбільш близькому дорослим.

На закінчення акції – автограф-сесія на памперсах.

Медіатори: Олеся Мамчич, Олаф Клеменсен.

 

Про авторів

Мистецька аґенція Арт-Вертеп , Галина Ткачук , Дзвінка Матіяш , Ірена Карпа , Олена Захарченко , Олександр Дерманський , Леся Вороніна , Іван Андрусяк

Додав oleenkka 12 травня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска