Увійти · Зареєструватися

Наталка Сняданко

Наталка Сняданко

Народилася у 1973 році у Львові. За освітою — філолог, закінчила Львівський та Фрайбурзький університети, за фахом – журналіст і перекладач з польської, німецької та російської. 

 
 
Потік Афіші Товари Інформація
Набір на двомісячний «Курс письменницької майстерності» у Львові

Набір на двомісячний «Курс письменницької майстерності» у Львові

13-20 БЕРЕЗНЯ

Заповнені анкети надсилат на litosvita.org@gmail.com
1800 грн.

Оголошено набір на двомісячний «Курс письменницької майстерності» у Львові!   23 березня у Львові вперше стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності».

Додав ceny bab 13 березня 2015

 
«ЛітАкцент року — 2013». Вітаємо переможців!

«ЛітАкцент року — 2013». Вітаємо переможців!

14 лютого в Києві в книгарні «Є» відбулася церемонія нагородження переможців книжкового рейтингу «ЛітАкцент року — 2013». Результати рейтингу визначали критики, автори сайту «ЛітАкцент». Усього проголосувало

Додав nady 15 лютого 2014

 
Текст має право бути таким, яким він є

Текст має право бути таким, яким він є

— Наталко, нещодавно вийшла друком Ваша нова книга «Фрау Мюллер не налаштована платити більше», в якій ідеться про долю українських жінок-заробітчанок у Німеччині. Розгорнулася дискусія і в літературних колах, і на радіо, й на ТБ.

Додав nady 11 лютого 2014

 
Короткі списки книжкового рейтингу «ЛітАкцент року – 2013»

Короткі списки книжкового рейтингу «ЛітАкцент року – 2013»

Друзі,  пропонуємо вашій увазі короткі списки книжкового рейтингу «ЛітАкцент року – 2013». Списки ми обмежили п’ятьма книжками, що набрали найбільше голосів журі (авторів сайту), й подаємо їх за абеткою (за прізвищем автора

Додав nady 06 січня 2014

 

"Тематика українських заробітчан дуже слабо присутня у нашому просторі"

У творчості Наталки Сняданко за останні кілька років відбулося кілька значущих подій, Зокрема, цього року у видавництві "Клуб сімейного дозвілля" вийшла друком книга Наталки ""Фрау Мюллер не налаштована платити більше"

Додав nady 16 грудня 2013

 
ВВС Україна оголосила короткі списки премії

ВВС Україна оголосила короткі списки премії "Книга року ВВС – 2013"

BBC Україна оголосила короткі списки в номінаціях "Книга року BBC - 2013" та "Дитяча Книга року BBC - 2013", що представлені у партнерстві з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Додав nady 10 грудня 2013

 
Презентація антології «Жити-пити»  ( Оксана Забужко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Наталка Шевченко, Галина Вдовиченко, Андрій Кокотюха, Міла Іванцова, Євген Положій, Наталка Сняданко, Євгенія Кононенко та Сергій Жадан)

Презентація антології «Жити-пити» ( Оксана Забужко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Наталка Шевченко, Галина Вдовиченко, Андрій Кокотюха, Міла Іванцова, Євген Положій, Наталка Сняданко, Євгенія Кононенко та Сергій Жадан)

09 ЖОВТНЯ 18:00

книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті ворота»)

Книгарня «Є» та видавництво «К.С.Д.» запрошують на презентацію антології «Жити-пити», що відбудеться 9 жовтня. Початок – о 18:00.

Додав nady 06 жовтня 2013

 
Письменники Наталка Сняданко та Євген Положій розповіли, навіщо їздять містами України

Письменники Наталка Сняданко та Євген Положій розповіли, навіщо їздять містами України

Письменниця Наталка Сняданко та письменник Євген Положій у гостях у Павла Шеремета розповіли, навіщо вони їздять Україною! Павло Шеремет: Людей непокоять письменницькі гонорари Віктора Януковича? А ми у нашій програмі докла

Додав nady 13 квітня 2013

 
«Одісея ностальгій» - тур Євгена Положія та Наталки Сняданко

«Одісея ностальгій» - тур Євгена Положія та Наталки Сняданко

8 квітня стартує всеукраїнський тур двох відомих українських прозаїків Наталки Сняданко та Євгена Положія, які представлятимуть свої книги «Амаркорд» та «Одісея» у наступних містах: Львів – 8 квітня, 18.00, книгарн

Додав nady 05 квітня 2013

 
Ctrl 1 2 3 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска