Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Фестиваль Sziget

Фестиваль Sziget

Перший Sziget був організований в 1993 році, на ньому виступали лише угорські музиканти. Тоді фестиваль називався Diaksziget, що в перекладі з угорської означало «студентський острів», а тепер - просто «острів». 

 
 
Потік Галереї Інформація
Фестиваль Sziget оголошує нові програми та майданчики

Фестиваль Sziget оголошує нові програми та майданчики

Щорічна прес-конференція Sziget – найбільшого фестивалю в Центральній і Східній Європі – відбулася в Будапешті 14 квітня і представила огляд нинішніх планів стосовно маданчиків та програми фестивалю.

Додав ceny bab 16 квітня 2014

 
Острів свободи «Sziget»

Острів свободи «Sziget»

Ви вважаєте себе меломаном, любите фестивалі і подорожі? І ні разу не чули про Sziget? Тоді перше точно не про вас. Це вам скаже кожен, хто хоч раз був на найбільшому європейському фестивалі, який ось уже 21 рік проводиться в Будапешті на острові Обуда

Додав nady 09 вересня 2013

 
{{v[title]:h}{

Острів свободи «Sziget»

Ви вважаєте себе меломаном, любите фестивалі і подорожі? І ні разу не чули проSziget? Тоді перше точно не про вас. Це вам скаже кожен, хто хоч раз був на найбільшому європейському фестивалі, який ось уже 21 рік проводиться в Будапешті на острові Обуда.

На загальній території в 76 гектарів розмістилось 54 сцени, більше 1000 виконавців із 52-ох країн світу, 30 кілометрів ліхтарів, 20 гектарів лісу, оснащених гірляндами, 7500 робочих, 400 медичних працівників і 1200 охоронців… І все для того, аби забезпечити 168 годин безперервного музичного раю.

Автор фото: Ігор Курик

Додав Art-Vertep 08 вересня 2013

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска