Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Гурт мандрівних дяків Вертеп Похороночка 4.76 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Отче (2019) 6,79 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп А вчора-звечора (колядка 2017) 6.85 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Ультрас Андрійко (2016) 6.46 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (Василь) (2015) 3.04 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Осінь (На південь...)2015 8.89 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Гурт мандрівних дяків Вертеп / "Вертеп" відсвяткував 15-річчя тригодинним концертом (+ відео події)

30 пісень, два відділення, новий альбом, військовий оркестр, подяки і виступи вдячних слухачів і прихильників – чого тільки не було в цей вечір в концертному холі «Поплавок», де етно-фанк гурт з Дніпра «Вертеп» святкував 15-річчя активної музичної діяльності.

Свій перший публічний виступ музиканти датують 8 березня 2001 року. Тоді їх гонорар склав аж 80 гривень на всіх.

Сьогодні ж «Вертеп» - широко відома марка якості етнічної музики в сучасному форматі. Не став винятком і новий, восьмий за ліком, студійний альбом гурту «Radio Friendly», презентація якого вперше відбулася саме на ювілейному концерті.

Загалом невеликий зал «поплавка» був щільно заповнений прихильниками і друзями «Вертепу», тому виступи гурту були щедро розбавлені поздоровленнями, подарунками і побажаннями творчих успіхів.

Справжньою окрасою вечора стало виконання пісні «Побратим» музикантами «Вертепу» спільно з 5-тим військовим оркестром Штабу Військ оперативного командування «Схід»:

Підсумовуючи тривалу і веселу вечірку, лідер «вертепівців» Тимофій Хомяк зазначив, що святкування – лише один вечір, а далі починається 15-та весна, сповнена виступів і гастролей. З новим альбомом музиканти планують об’їхати кілька фестивалів, побувати у великих та малих містах Батьківщини, а також – традиційно – завітати до вояків на передову в АТО, аби підтримати їх бойовий дух.

Відеосюжет: Павло Дацковський

ДніпроГрад

 
 

Додав ceny bab 21 березня 2016

Про автора

ВЕРТЕП (Гурт мандрівних Дяків) Заснований 8-го березня 2001 року в м. Дніпро.  В репертуарі гурту більше сотні композицій в різноманітних музичних стилях і напрямках.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска