Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Дмитро Куделя

Рука негідника обірвала на 39-у році життя Дмитра Володимировича Куделі. Рідні, друзі та знайомі запам’ятали його, як найдобрішу та найчеснішу людину — Діма завжди казав, що «немає поганих людей, кожний добрий по-своєму». 

 
 
Потік Товари Статті Інформація

УБИЙ ЖИДА (Повість) Початок

Моєму братові, окрасі міста Кременчука, ЄРЕМЕНКУ Ігореві присвячую А як же гарно починався цей день! Як затишно було на душі в Івана Яковича Нетлі від самого ранку.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

УБИЙ ЖИДА (Повість) Закінчення

Перевезти юнака до хазяйчиного брата-бджоляра вдалося лише через тиждень. Перші два дні після єдиної розмови з агрономом поранений взагалі не приходив до тями. Тільки стогнав, коли тягли його на горище, за сіно.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

ФЕСТИВАЛЬ

Пам’яті світлого мого друга Костянтина ГРАДОВСЬКОГО Бричка аж дзеленчала. Залізні смуги на дерев’яних колесах шкрябали по камінцях, видобуваючи такі дивні звуки, що іх варто було б перекласти на ноти.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

ПРО ТЕРОРИСТІВ З УПА ТА НЕУПЕРЕДЖЕНИХ ІСТОРИКІВ. (Рецензія)

(Політичний терор і тероризм в Україні ХІХ — ХХ ст. Історичні нариси: Колектив авторів. — Київ: Наукова думка, 2002. — 952 с.)

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

ДНІПРОПЕТРОВЦІ В УКРАЇНСЬКІЙ ПОВСТАНСЬКІЙ АРМІЇ

Доповідь на науково-практичній конференції до 60-річчя УПА (6 жовтня 2002 р., м.Київ) Це дослідження вдалося закінчити лише завдяки підтримці професора Богдана КРАВЧЕНКА, за що автор висловлює йому свою глибоку подяку

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска