Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Юрай Курай Станція Лозова або Ваше Благородіє, частина 2 (сл. Ю. Курай, муз. Г. М. Д. Вертеп) 3.15 Mb

Юрай Курай

Юрай Курай

Юрай Курай — чудна iстота невизначеного вiку, розмовляє третьою мовою (на двох iнших пише і читає з помилками). Вперше з’явився в ефiрному FM-просторi 6 червня 1998 року на «Радiо МIX» (Днiпропетровськ). 

 
 
Потік MP3 Товари Статті Інформація

Литература с привкусом шансона

Когда местной литературе уже был поставлен диагноз «окончательная смерть», а ее бездыханное тело уже тронули первые признаки разложения, вдруг снова настало время говорить о ее втором пришествии: популярный радиоведущий Юрай Курай на

Додав Art-Vertep 12 грудня 2003

 

Дніпропетровськ атакувала співуча книга

Кіно люблять усі. Саундтреки до фільмів залишаються в нашій пам’яті надовго. Книги сьогодні читає невеликий відсоток населення України. Як варіант рішення цієї проблеми — створення саундтреків до книг.

Додав Art-Vertep 11 грудня 2003

 

Поляна Горящих Лисиц

Чердачная ЗвездаЯ знаю, что этот случайный снегПройдет по дороге мимо, Пока я пою для тебя во снеИ пахну вчерашним дымом. И кажется мне, что солнце моеВсегда будет чуть ярче, Чем то , что рисуете вы вдвоемТогда, когда ты не плачешь.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Літературні Генделики

1. ИНДЕЙЦИ КАНЕЙ ПАВИРНУЛИ, - СВАЛИЛИ В ГЛЫБОКАЙ КРУЧИНЕ... А я ВСЬО ПОКАЗУВАВ ДУЛИ, БО в МЭНЭ ЗАКОНЧЫЛЫСЬ СТРЕЛЫ ! 2. ХАРАШО БЫТЬ ДЕВАЧКАЙ В РОЗАВАМ ПАЛЬТО ! МОЖНА И В АРАНЖИВАМ , НО УЖЭ НЭ ТО. 3.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Читати ще

Сахер Торте і кава з кардамоном «Я наяву бачив те, що вам і не снилось.Не з’являлось під кайфом, Не шкреблось у вікно.» Із хітової пісеньки гурту «Сплін»

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Станція Лозова або Ваше Благородіє, частина 2 (сл. Ю. Курай, муз. Г. М. Д. Вертеп)  (3.15 Mb)

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Песни, спетые сердцем? (Postfactum)

Песни, спетые сердцем? Від редакції: ця стаття доволі випадково вдруге потрапила мені в очі зовсім нещодавно. До цього вона знаходилась в архіві, як така, що не пройшла до новин сайту за своєю іншоспрямованістю.

Додав Art-Vertep 17 липня 2002

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска