Увійти · Зареєструватися
 

Ольга Горобець

 Про себе можу сказати небагато: народилась 26 квітня 1986 року; обожнюю дощ та сніг; маю нестерпний характер та приємну усмішку; захоплююся серйозною літературою та неординарними людьми; ціную відвертість та щирість; мрію обняти весь світ; 

 
 
Потік Статті Інформація
Незвична кулінарія: рецепти гарного настрою

Незвична кулінарія: рецепти гарного настрою

Їжа — те, без чого людина не в змозі існувати. Але також важливу роль грає й те, в якому вигляді та чи інша страва потрапляє до людського організму. Тобто невід’ємною складовою приготування їжі є її зовнішній вигляд.

Додав Art-Vertep 17 червня 2009

 
Навчитися фільмувати емоції

Навчитися фільмувати емоції

Кожне життя — окрема книга. Кожна книга — окремий світ. Який спочатку створить автор. А вже потім — читач. Добротний текст після останньої поставленої автором крапки розпочинає свій шлях. Самостійний та незалежний.

Додав Art-Vertep 16 листопада 2008

 
Дивний коктейль, або Черговий пластик

Дивний коктейль, або Черговий пластик

В анотації до нової книжки Артема Чеха зазначено, що «Пластик — це матеріал, з якого зроблені декорації цієї книги.

Додав Art-Vertep 04 листопада 2008

 
Своєрідність трансформації

Своєрідність трансформації

Бувають книжки, які необхідно прочитати навіть для того, щоб просто скласти свою думку про той чи інший текст. Бувають книжки, які читають, тому що «зараз модно це читати». А бувають і такі, які «чіпляють» усіх.

Додав Art-Vertep 28 жовтня 2008

 

Старі будівлі

Старі люди нагадують старі будівлі, що ховають свій погляд за окулярами кілька років немитих вікон, дивляться скляними очима-шибками прямо на тебе, і від цього погляду не сховатися.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Гербарій

ти зберігаєш мої думки, як висохлі пелюстки квітів. робиш гербарій з доторків. колись я знайду між жовтими сторінками книг засушені рослини моїх снів. я стану спогадом, зникну безслідно, а ти шукатимеш.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Туман

Туман Він уже майже готовий. Залишилося тільки задути свічу, що мовчки плакала на столі. Мить — темрява обняла кімнату. Ще трохи посидівши на незручному стільці, взяв необхідні речі та вийшов. Двері, як завжди, тихо скрипнули.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Змінюючи зовнішність

Змінюючи зовнішність Змінюючи зовнішність, люди прагнуть змінити себе для оточуючих. Зруйнувати образ, що склався на даний момент. Можливо, почати «нове» життя.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 

Друзі

Друзі Сьогодні сніг і дуже холодно. Доведеться весь день просидіти в під’їзді між першим і другим поверхами. Там батарея, там тепліше. Напевно, сьогодні прийде вона. Дасть трохи супу або навіть кісточку.

Додав Art-Vertep 22 лютого 2003

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска